Заїченко Людмила Володимирівна

Шановний  Юріє Васильовичу!                                                                                          Звертаємось до Вас з проханням про  нагальне вирішення проблем мешканців житлового будинку №4 квт.278, а саме освітлення прибудинкової території житлових будинків №№6,7а,7б,4,3 , вздовж школи-дитсадку  і будинків №№13б,13,14 квт.278; капітального ремонту асфальтового покриття, обмеження руху та швидкості на окремих ділянках дороги квт.278; встановлення окремих елементів дитячого ігрового майданчику біля житлових будинків №№3,2,1 та 4; низького тиску  (а часто відсутності) в трубах подачі холодної води на верхніх поверхах житлового будинку №4 квт.278.

   Шановна  Людмила Володимирівна!

  Після  закінчення будівництва школи-садочку кварталу 278 буде розглянуто виконкомом міської ради питання щодо проектування та будівництва зовнішнього освітлення біля вказаних Вами будинків та доцільності встановлення обмеження руху та швидкості. Будівництво квартальної підвищувальної насосної станції холодного водопостачання кварталу 278 вкключено до плану робіт на 2012 рік.

  Майданчики біля будинків №№3,2,1 кварталу 278 включено до Міської програми з утримання, капітального ремонту та влаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2009-2012 роки.

 Капітальний ремонт асфальтового покриття включено до перспективного плану з капітального ремонту житлового фонду на 2012 рік.

 

Залишити відповідь