Шляховий Костянтин Анатолійович

   Шановний Юрію Васильовичу Гриценко!

  Повторно звертаються до Вас голова ОСББ №85 житлового будинку №14 Шляховий К.А.  і голова ОСББ “Мрія” житлового будинку №18 кварталу 278 з проханням посприяти у вирішенні наболілого питання постійного падіння тиску холодного водопостачання у наших будинках в часи підвищеного споживання холодноїї води мешканцями (ранкові і вечірні години). Це триває протягом тривалого часу.

   Шановний Костянтине Анатолійовичу!

  На мої  повторні звернення за №95 і №96 від 23.10.2012р. до міської влади і керівництва КП “Кременчукводоканал”, я отримав відповідь  від заступника  міського голови Медведовський В.В., в якій повідомлено, що проводяться комунальним підприємством ремонтні роботи по заміні водопровідних вводів житлових будинків, збільшуючи діаметр трубопроводу (житлові будинки №№12,2,3,4,23). Перевіркою встановлено, що після цих заходів ситуація з водопостачанням покращилась.

     У план робіт на 2013 рік   КП “Кременчукводоканал” включено роботи по заміні водопровідних вводів на житлових будинках №№14 та 18 кварталу 278 зі збільшенням діаметру трубопроводу до 100 мм.

    В свою чергу, ОСББ №№14 та 18 для покращення водопостачання верхніх поверхів будинків, необхідно виконати заміну вхідних засувок у підвалах та замінити діаметр внутрішньобудинкових мереж водопостачання (стояки та лежаки) на більший, від існуючого.

     З повагою,

   Депутат Кременчуцької міської ради             Ю.В.Гриценко

Напишіть відгук