Сальникова Галина Андріївна

  Шановний Юрію Васильовичу Гриценко!

Від імені членів “Садово-городного товариства “Обувщик” та інших пенсіонерів прошу Вас посприяти у вирішенні питання додаткових  пільгових рейсів маршрутних автобусів за маршрутом м. Кременчук –  с. Чикалівка та інших маршрутів на садово-городні ділянки.

    Шановна Галино Андріївна!

   У депутатському зверненні на ім’я міського голови Бабаєва О.М. за №36 від 19.04.2012р. я повідомив, що на засіданні комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я материнства та дитинства Кременчуцької міської ради, за участі заступника міського голови Тараторіна В.Н., завідувача відділу транспорту і енергетики міськвиконкому Кургаєва В.П., представника переможця тендеру АТП-15371 було розглянуто питання щодо можливості включення додаткових автобусів для перевезення пенсіонерів-дачників членів “Садівного товариства “Строитель”, членів “Садово-городного товариства “Обувщик” та інших на садово-городні ділянки з початком дачного періоду. Комісія звернулась до міського голови з проханням під час найближчого перегляду бюджету врахувати запити пільговиків щодо здійснення перевезень на дачні ділянки.

Як повідомила прес-служба міськвиконкому, пільгові перевезення на дачі для кременчужан розпочнуться з 26 травня. За підсумками тендера перевезення здійснюватиме АТП-15307, з міського бюджету на це виділено 250 тис. грн.

Організацією пільгових перевезень на дачі щороку займається департамент праці і соціального захисту населення у Кременчуці, який проводить відповідний тендер.

Керівник департаменту Катерина Громова повідомила, що сума, яку виділили з міського бюджету на нинішні пільгові перевезення, не зросла, а залишилася такою ж, як і торік. Тим часом вартість пального збільшилася. Щоб здійснювати додаткові рейси, як того просять пенсіонери, потрібні додаткові гроші. За підрахунками керівництва АТП, на додаткові рейси за трьома найбільш затребуваними маршрутами необхідно близько 65 тис. грн.

У департаменті праці зауважили, що Кременчук – одне з небагатьох міст в Україні, де перевезення пільговиків на дачі дотуються з міського бюджету. З кожним роком вирішення цього питання потребує додаткових грошей.

В газеті “Кременчуцька Панорама” за №17(359) від 26 квітня 2012 року Ви можете ознайомитись з графіком перевезень пільгових категорій населення на садово-дачні ділянки.

Напишіть відгук