Попова Тамара Павлівна

  Шановний Гриценко Юрію Васильовичу!

  До вас звертається Попова Тамара Павлівна, яка проживає в кв.96 житлового будинку №4 квт.274 (т.д.74-86-86) від мешканців з проханням посприяти у забороні незаконного використання деякими мешканцями  землі під городи і гаражів біля житлового будинку.

      Шановна Тамара  Павлівна!

     На   Ваше звернення до мене з проханням допомоги у вирішенні питання незаконного використання деякими мешканцями житлового будинку №4 землі під городи за дитячим ігровим майданчиком поряд із приватним сектором і незаконно встановлених гаражів поряд із будинком, мною було направлено депутатське звернення  на ім’я начальника  управління житлово-комунального господарства міськвиконкому м. Кременчука  Яроша С.М. від 04.04.2012 р. за №33  щодо надання роз’яснень з цього питання.

      У  своїй відповіді, пан Ярош С.М. зазначив, що фахівцями УЖКГ та ТОВ «Житлорембудсервіс» проведено комісійне обстеження прибудинкової території і території, де знаходяться городи. Прибудинкова територія знаходиться у задовільному  санітарному стані і під городи  мешканцями не використовується, аварійних елементів дитячого майданчика  не виявлено. Деякими мешканцями самовільно зайнято під городи територію біля приватного сектору. Питання влаштування городів біля приватного сектору знаходиться на опрацюванні у виконавчому комітеті Автозаводської районної ради. Управлінню контролю за станом благоустрою міськвиконкому доручено опрацювати питання самовільно встановлених гаражів біля житлового будинку №4 кв.274.

     Мною, також направлено звернення голові Автозаводської районної ради Коваленку В.М. щодо вирішення питання санітарного стану території приватного сектору (незаконних городів) поряд із при будинковою територією житлового будинку №4 кв.278.

    З повагою,

    Депутат Кременчуцької міської ради            Ю.В. Гриценко

Залишити відповідь