Попова Тамара Павлівна

  Шановний Юріє Васильовичу Гриценко!

  До Вас звертається мешканка кв.96 житлового будинку №4 квт.274 Попова Тамара Павлівна з проханням допомогти у вирішенні питання незаконного використання деякими мешканцями нашого будинку землі під городи за дитячим ігровим майданчиком поряд із приватним сектором і незаконного встановлення гаражів поряд із будинком.

     Шановна  Тамара Павлівна!

      На Ваше звернення до мене з проханням допомоги у вирішенні питання незаконного використання деякими мешканцями житлового будинку №4 землі під городи за дитячим ігровим майданчиком поряд із приватним сектором і незаконно встановлених гаражів поряд із будинком, мною було направлено депутатське звернення  на ім’я начальника  управління житлово-комунального господарства міськвиконкому м. Кременчука  Яроша С.М. від 04.04.2012 р. за №33  щодо надання роз’яснень з цього питання.

    У  своїй відповіді, пан Ярош С.М. зазначив, що фахівцями УЖКГ та ТОВ «Житлорембудсервіс» проведено комісійне обстеження прибудинкової території і території, де знаходяться городи. Прибудинкова територія знаходиться у задовільному  санітарному стані і під городи  мешканцями не використовується, аварійних елементів дитячого майданчика  не виявлено. Деякими мешканцями самовільно зайнято під городи територію біля приватного сектору. Питання влаштування городів біля приватного сектору знаходиться на опрацюванні у виконавчому комітеті Автозаводської районної ради. Управлінню контролю за станом благоустрою міськвиконкому доручено опрацювати питання самовільно встановлених гаражів біля житлового будинку №4 кв.274.

     Мною, також направлено звернення голові Автозаводської районної ради Коваленку В.М. щодо вирішення питання санітарного стану території приватного сектору (незаконних городів) поряд із при будинковою територією житлового будинку №4 кв.278.

До листа надаю копію відповіді управління житлово-комунального господарства міськвиконкому м. Кременчука на моє ім’я за №502/06-П від 03.05.2012р.

 З повагою,

 Депутат  Кременчуцької міської ради                Ю.В. ГРИЦЕНКО

Залишити відповідь