Павіній Вікторія Іванівна

  Шановний  Гриценко Юрію Васильовичу!

Звертаються до Вас мешканці житлового будинку №5 по вулиці 50 років СРСР м. Кременчука за допомогою по благоустрою нашої прибудинкової території (улаштування  елементами дитячого ігрового майданчика; прибирання залізобетонного блоку на дитячому майданчику ТОВ “Добробит”; встановлення трубчатого колодязя для питної води, поручнів біля під’їздів будинку і заміни лавочок на нові.

   Шановна Павіній Вікторія Іванівна!

  Мною було направлено депутатське звернення на ім’я заступника міського голови м. Кременчука Медведовського В.В.  за №50 від  14.06.2012р. з проханням посприяти у вирішенні проблем мешканців Вашого житлового будинку.

   У своїх відповідях на звернення пан Медведовський В.В. повідомив наступне: здійснено прибирання ТОВ “Добробит” залізобетонних блоків з дитячого майданчика біля будинку ; влаштування поручнів біля входів до під’їздів №№5,6,7,8 та ремонт лавочок, розташованих біля всіх під’їздів  житлового будинку №5 по вул. 50-річчя СРСР буде виконано до 15.10.2012р.; залізобетонний паркан напроти будинку знаходиться в задовільному стані; влаштування дитячого майданчика буде здійснено після складання міської Програми утримання, капітального ремонту та влаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2013-2018 роки.  У зв’язку з тим, що трубчаті колодязі, що розміщені в зоні житлової забудови будинків, збудовані за кошти мешканців міста та приватних підприємств з порушенням будівельних норм і не передані на баланс комунальних ЖЕП (знаходяться не в комунальній власності), правових підстав для виділення коштів на ремонт трубчатого колодязя за вказаною адресою, сьогодні не має.

    З повагою,

   Депута Кременчуцької  міської ради               Ю.В. Гриценко

   

Напишіть відгук