Орда В.А.

   Шановний Юрію Васильовичу Гриценко!

  Звертаються до Вас мешканці житлового будинку №16 квт. 278  Никитченко Н.І., Алєксеєва Н.Ю. та інші з проханням допомогти у вирішенні питання перерахунку оплати за опалення квартир у лютому 2012 року, яке склало 14 грн. за квадратний метр.

    Шановна  Орда В.А.!

   Мною було направлено звернення на заступника міського голови Медведовського В.В. з проханням розібратись по цьому питанню і надати відповідь.  В отриманій відповіді від заступника міського голови Медведовського В.В.  05.04.2012р. за № Ко-0206/773 вказно, що під час перевірки приладу ообліку фахівцями КФ ПАТ “Полтаваобленерго” встановлено, що метрологічну повірку цього лічильника проведено і сумнівів щодо правильності показань не виникає. Споживачі оплачують послуги відповідно до показників лічильника пропорційно опалювальній площі. Іншого методу здійснення нарахувань  за спожиту теплову енергію у разі встановлення будинкових засобів обліку чинним законодавством України не передбачено Принцип роботи лічильника полягає в тому, що він вираховує кількість спожитого тепла протягом розрахункового періоду. Кількість спожитого тепла безпосередньо залежить від температури теплоносія. На його параметри прямим чином впливає температура зовнішнього повітря, яка в лютому була значно нижчою ніж в попередніх розрахункових періодах, що й спричинило надходження звернень від громадян зі скаргами на високі тарифи за опалення.

     Для корегування витрат теплоносія на опалення житлового будинку №16 квт. 278 згідно з вимогами фахівців КФ ПАТ “Полтаваобленерго” 04.04.2012р. встановлено дросельну діафрагму в тепловому вводі цього будинку.

   З повагою, 

 Депутат  Кременчуцької міської ради           Ю.В. Гриценко

 

 

Напишіть відгук