Луцик Яна Миколаївна

  Шановний Юрію Васильовичу Гриценко!

  Звертається до Вас Луцик Яна Миколаївна, яка проживає в кв.48, буд.16 по вул. В.Інтернаціоналістів про допомогу у вирішенні питання законності відмови Управління праці і соціального захисту населення Автозаводського району м. Кременчука в отриманні допомоги як малозабезпеченої сім’ї. У мене двоє неповнолітніх дітей, дочка-інвалід 3-ї гр.

     Шановна  Яна Миколаївна!

     На Ваше звернення від 11 травня 2012 року стосовно відмови у наданні соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям повідомляю наступне.

     Згідно зі ст. 1 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» малозабезпеченою сім’єю визнається сім’я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний доход нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї. Прожитковий мінімум для сім’ї – це визначена для кожної сім’ї сума прожиткових мінімумів, розрахованих та затверджених відповідно до Закону України «Про прожитковий мінімум» для осіб, які відносяться до основних соціальних і демографічних груп населення. Середньомісячний сукупний доход сім’ї – це обчислений у середньому за місяць доход усіх членів сім’ї з усіх джерел надходжень протягом шести місяців, що передують місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги.

     Таким чином державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям призначається і виплачується малозабезпеченим сім’ям, які мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї.

     Порядок призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року №250.

     З наданих Вами документів вбачається, що на даний час середньомісячний сукупний дохід Вашої сім’ї становить 200,00 грн. матеріальної допомоги згідно Колективного договору ПАТ «Кременчукм’ясо» + 894,76 грн. аліментів + 996,67 грн. допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку + 260,87 грн. допомоги одинокій матері + 799,71 грн. допомоги інваліду з дитинства = 3 152,00 грн.

      В той же час прожитковий мінімум для Вашої сім’ї з 01 квітня 2012 року складає 1094,00 грн. (прожитковий мінімум для Вас, як працездатної особи) + 1134,00 грн. (прожитковий мінімум для 7-річної дочки) + 911,00 грн. (прожитковий мінімум для 1-річного сина) = 3 139,00 грн.

      Таким чином середньомісячний сукупний дохід Вашої сім’ї перевищує прожитковий мінімум, що є підставою для відмови у призначенні соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

      Додатково повідомляю, що чинним законодавством України не передбачено застосування для призначення соціальної допомоги показника середньої заробітної плати по Україні.

 «16» травня 2012 року.

 З повагою,

 Депутат Кременчуцької міської ради          Ю.В.Гриценко  

Залишити відповідь