Федорець Ігор Ілліч

  Шановний  Гриценко Юріє Васильовичу!

Від мешканців житлових будинків №18,22,22А квт.278; №4 квт.297 та №19 по вул. Карнаухова (5 колективних звернень, 80 підписів) прошу Вас захистити наші права щодо незаконного встановлення приватним Жеком – ТОВ “Гарпун” (МКП фірма “Гарпун”) збільшених тарифів на електроенергію, яку ми отримуємо.

Шановний Ігоре Іллічу!

Стосовно  Вашого звернення мною направлено депутатське звернення на ім’я міського голови Бабаєва О.М. У своїй відповіді  від 01.03.2012р. за № 01-41/1044 О.Бабаєв відповів, що “з 1996 року по 2001 рік при здачі житлових будинків в експлуатацію забудовниками не було надано повного пакету документів, електропостачальна організація не мала можливості відкрити особові рахунки по кожній квартирі.

Під час обстеження внутрішньобудинкових електрощитів з представником ПАТ “Полтаваобленерго” було виявлено низку недоліків, що можуть стати на заваді під час переведення на пряме абоненське обслуговування з електропостачальником мешканців будинків. За підрахунками ТОВ “ЖЕП “Перспектива” лише на заміну обладнання (електролічильники, автоматичні вимикачі, монтажні прилади – для 508 квартир) необхідно 214213,44 грн.

Наразі, керуючись листом ПАТ “Полтаваобленерго” міста Полтава, ТОВ “ЖЕП “Перспектива” веде переговори з ПАТ “Полтаваобленерго” в місті Кременчуці про можливість відкриття особових рахунків за спожиту електроенергію на кожну квартиру.

Під час наради з керівниками ТОВ “ЖЕП “Перспектива” та МКП “Фірма “Гарпун”, що проводилась 26.02.2012 року заступником начальника УЖКГ Кійло О.І. було досягнуто домовленість про надання посильної допомоги ТОВ “ЖЕП “Перспектива” у вирішенні порушеного Вами питання з боку виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.”

 

Напишіть відгук