Федорець Ігор Ілліч

Про захист прав мешканців  житлового будинку №18 квт.278 щодо дій МКП “Фірма “Гарпун”.

  Шановний Ігоре Іллічу!

 Я отримав відповідь на депутатське звернення від ТОВ “Фірма “Гарпун”. У листі від 26.03.2012р. за №1/17 директор ТОВ “Фірма “Гарпун” Погрібняк Анатолій Павлович повідомляє наступне:

З 01.09.2011 року, у зв’язку з незадовільним виконанням покладених на МКП “Фірма “Гарпун” обов’язків, було прийнято рішення про заміну керівництва.

Для приведення будинків у відповідний технічний стан підприємством було оглянуто всі житлові будинки, що обслуговувалися МКП “Фірма “Гарпун” та надано примірний перелік робіт до УЖКГ.

По питанню першому: питання по ремонту під”їздів житлового будинку буде розглядатись найближчим часом на загальних зборах членів ОСББ.

По питанню другому: підприємством неодноразово було оглянуто систему водопостачання будинку№18 по кварталу 278, яка на даний час знаходиться в робочому стані, про що складено відповідний акт.

По питанню третьому: відповідно до дотатку №5 до п.5.6.1 Наказу Державного Комітету України з питань ЖКГ №76 від 17.05.2005 р. “Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій” строк експлуатації покриття дахів (покрівлі) з рулонних матеріалів 15 років, тому це питання буде також вирішуватися на загальних зборах членів ОСББ.

По четвертому питанню: каналізаційні будинкові стояки знаходяться в задовільному стані, а каналізаційні лежаки, що  прокладені всередині квартир, утримує власник квартири.

По питанню п’ятому: питання про відкриття особових рахунків для мешканців житлового будинку знаходиться на розгляді ПАТ “Полтаваобленерго” м. Полтава, та ПАТ “полтаваобленерго” м. Кременчук за поданням підприємства (вих. №1/13 від 24.02.2012р.). При відкритті особових рахунків мешканці зможуть користуватись пільгами.

По питанню шостому: у зв’язку з перевіркою роботи технічного стану ліфту було виявлено значне зношення та пошкодження тягових канатів та тросів обмеження швидкості, що унеможливлює надійну роботу ліфту. відповідно Наказу ДКУ з питань ЖКГ за №150 від 10.08.2004 р. роботи з заміни тягових канатів та каната обмеження швидкості відносяться до капітального ремонту ліфтів. Питання про нарахування плати за ремонт буде обговорюватись на загальних зборах з членами ОСББ.

По питанню сьомому: прейскурант цін на послуги мешканцям житлових будинків розміщений на дошці інформації в приміщенні ТОВ “Фірма Гарпун”.

Всі вищевказані питання, в тому числі перегляд тарифів за обслуговування будинку підприємством будуть обговорені на загальних зборах членів ОСББ та буде розроблено графік виконання необхідних робіт житлового будинку №18 по квт.278

  Депутат Кременчуцької міської ради     Ю.В. Гриценко

Напишіть відгук