Бондаренко Григорий Афанасьевич

  Уважаемый Юрий Васильевич!

  От имени избирателей Вашего избирательного округа №14 прошу Вас помочь в решении следующих вопросов: асфальтирования межквартальных  дорог и дорог в частном секторе; прокладования пешеходных дорожек возле жилых домов №7а,7б,6,4,3 и проведения наружного освещения возле домов; капитальный ремонт повышающей насосной станции холодного водоснабжения ЦТП-278 на квартале 278; капитальный ремонт на крышах жилых домов №№6,18 на квт.278, а также №138 по ул. Советской Армии и №3а по ул. Керченской; срочной передаче инженерных линий водоснаснабжения и водоотвода жилых домов  №138 по ул. Советской Армии и №3а по ул. Керченской на баланс КП «Кременчукводоканал» и выделении средств из городского бюджета на восстановление повышающей насосной станции холодного водоснабжения этих домов.

     Шановний  Григорію Опанасовичу!

    На своє звернення я отримав наступну відповідь від міського голови Олега Бабаєва:

1.Робочий проект будівництва школи –дитсадку в Квт.278 розроблено в 2007 р. і не може бути змінений (благоустрій тільки в межах даного об’єкту). Освітлення та улаштування внутрішньо квартальних доріжок та проїздів за межами об’єкту не може здійснитись за рахунок будівництва об’єкту. Дане питання буде розглянуто при формуванні проекту бюджету на 2013р.

2. Капітальний ремонт доріг по вул. Р.Армії та Керченської; асфальтування внутрішньо квартальних доріг  Квт.278, грейдерування вул.Рокитнянської, П. Ангеліної, Комінтерна, Карбишева буде розглянуто при формуванні проекту бюджету на 2013р.

3. Через недостатність фінансування на кап.ремонт насосної станції холодного водопостачання ЦТП-278 для для урегулювання тиску подачі хол. води на верхні поверхи буд. Квт.278 КП «Кременчук-водоканал» проводяться роботи по заміні труб та збільшенню діаметру вводу холодного  водопостачання до будинків. На 28.09. 2012р. виконано заміну вводів хол.води на 5-ти будинках. При формуванні бюджету на 2013р. капітальний ремонт  підвищувальної насосної станції хол.водопостачання ЦТП-278 буде розглянуто.

4. Питання капітального ремонту покрівель житлових будинків:

— буд.№6 – знаходиться в комун.власності, а ТОВ «Житлорембудсервіс» не порушувалось питання про необхідність виконання кап.ремонту покрівлі;

—  буд. №18 (ОСББ «Мрія») – виділено з міського бюджету фін.допомогу для виконання кап. ремонт конструктивних елементів будинку;

— буд. №138 по вул.. Р.Армії і №3а по вул. Керченській не належать до ком.власності, не мають статусу ОСББ і знаходяться на утриманні ТОВ ЖЕП «Перспектива». Міські кошти не виділяються.

5. Роботи з ремонту асфальтобетонного покриття біля житлових будинків №№65,69 і 71 по проспекту 50-річчя Жовтня будуть проведені згідно з графіком у жовтні  2012р.

6. Роботи з ремонту мережі водовідведення буд.№3. по вул. Керченській завершено. ТОВ «ЖЕП «Перспектива» заплановано впродовж жовтня 2012р. в підвальному прим. цього будинку встановити станцію підвищеного тиску води в мережі хол.водопостачання. Питання передачі на баланс КП «Кременчукводоканал» зовнішніх інженерних  мереж водопостачання і водовідведення будинків буде вирішуватись після закінчення робіт з ремонту каналізаційних  мереж до житл. буд №3а по вул. Керченській.

    З повагою,

   Депутат Кременчуцької мічської ради                      Ю.В. Гриценко

Напишіть відгук