Басаргін Василь Михайлович

   Шановний Юрію Васильовичу!

  Звертаються до Вас  мешканці приватного сектору по вул. Радянської Армії з проханням посприяти у прокладанні азбестоцементних труб близько 60-и пог.метрів діаметром 400мм для проведення водовідводу дощових вод з дороги біля приватного будинку №71 в напрямку р.Сухий Кагамлик, так як у дощову погоду у цьому місці утворюється велика калюжа – не пройти, не проїхати. До кого ми не звертались, відповідь одна – немає коштів на улаштування зливової каналізації.

   Шановний  Василю Михайловичу!

   На Ваше прохання я звернувся до заступника міського голови Валерія Медведовського  і отримав наступну відповідь: “Влаштування закритої зливової каналізації або відкритого лотка відноситься до виду робіт з нового будівництва… У зв’язку з обмеженим фінансуванням будівництво трубопроводу з водовідведенням у р. Сухий Кагамлик бюджетом  2013 року не передбачено.”

     У депутатьському зверненні до заступника міського голови Валерія Медведовського щодо невирішених проблем мешканців виборчого округу №14, в т.ч. і вулиці Радянської Армії в 2012-2013 роках, я просив щоб  питання  будівництва трубопроводу з водовідведенням у р. Сухий Кагамлик біля житлового будинку №71 по вулиці Радянської Армії  включили у проект міського бюджету на 2014 рік.

     З повагою,

    Депута Кременчуцької міської ради                          Ю.В.Гриценко

Залишити відповідь