Змагання на призи «Рідного міста»

З нагоди 20-ї річниці створення Збройних Сил України громадська організація «Рідне місто» провела змагання для військовослужбовців Кременчуцького гарнізону та майбутніх захисників Вітчизни.

Команда військового ліцею - переможець змагань

4-го грудня на території льотного коледжу пройшли військово-спортивні змагання на призи ГО «Рідне місто». Перед початком усіх учасників змагань привітав голова організації, депутат Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко. Він відзначив, що такі змагання напередодні Дня Збройних Сил України «Рідне місто» проводить вже шостий рік поспіль та подякував керівництву льотного коледжу за допомогу в їх організації.

У змаганнях взяли участь команди двох військових частин, що дислокуються у Кременчуці – в/ч А1546 та  в/ч 3059, а також команди льотного коледжу, військового ліцею та збірна команда Кременчуцького районного відділу ГУ МНС України в Полтавській області. А вболівальниками були студенти льотного коледжу та військові ліцеїсти.

Військовослужбовці та призовники завзято боролися за перемогу, змагаючись у піднятті гирі, гімнастичному триборстві, комбінованій естафеті, перетягуванні каната та настільному тенісі. У змаганнях з гирьового спорту, гімнастичного триборства та тенісу перемогла команда льотного коледжу, а в естафеті та перетягуванні каната – команда військового ліцею. У загальному заліку перше місце посіла команда Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Друге місце виборола команда Кременчуцького льотного коледжу НАУ, і третє – команда державної пожежної частини.

В індивідуальному заліку в ривку гирі відзначилися: вагова категорія до65 кг– І. Задоя (МНС), вагова категорія до75 кг– С. Каширкін і вагова категорія понад75 кг– С. Микитенко (обидва – льотний коледж).

Переможців змагань нагородили перехідним кубком, дипломами та почесними грамотами, а всім військовослужбовцям та майбутнім захисникам Вітчизни представники  «Рідного міста» вручили солодкі подарунки.

 

Напишіть відгук