Усі чекають свята. Депутати “Рідного міста” поздоровили дітей.

19 грудня депутати від партії «Рідне місто» Сергій Кузнєцов та Юрій Гриценко поздоровили з Днем Святого Миколая маленьких вихованців санаторію «Славутич», що у Крюкові.

Депутати в дитячому санаторії вітають дітей

Депутати в дитячому санаторії вітають дітей

Є на вулиці Приходька такий собі «Славутич». Не оркестр і не літературна спілка, а Кременчуцький обласний дитячий психоневрологічний санаторій. Розрахований він на 60 дітей віком від 6 до 12 років і на 70% заповнений сиротами, напівсиротами, вихованцями шкіл-інтернатів та дітьми з неблагополучних та неповних сімей.
Як розповідає головний лікар закладу Ганна Добрик, при санаторії працює школа, де можна опанувати навчальну програму з 1 по 7 класи. Відвідуваність тут стабільна, одне лише прикро: гостей, які б допомогли не словом, а ділом, у закладі зустрічають нечасто. Зазвичай з різноманітними святковими подарунками високоповажні особи прямують до більш відомих закладів. Наприклад, в інтернат ім. А.С. Макаренка, що теж розташований у Крюкові.
— Про «Славутич» ніхто не знає. Навіть деякі мої колеги, які працюють в інших медичних установах, про такий ніколи не чули, – пояснює Ганна Добрик.
Санаторій – заклад бюджетний, тож фінансування має обмежене. «Ми постійно пишемо листи з проханням допомогти. Чим можуть – допомагають церкви й прості люди. Відгукуються також вагонобудівний, сталеливарний заводи, «Кредмаш», – розповідає головний лікар.
А тим часом проблем, на вирішення яких необхідні кошти, у закладі безліч. Стара будівля, зведена ще в 1937 р., потребує ремонту, потрібні одяг для вихованців, меблі, медичний інвентар тощо. Ось і доводиться якось виживати.
Депутати міської ради від партії «Рідне місто» Сергій Кузнєцов і Юрій Гриценко розповідають, що про дитячий психоневрологічний диспансер у Крюкові дізналися випадково. Почули якось у розмові, що вихованці закладу обділені увагою й подарунками. Тож вирішили подарувати дітям радість.
Минулого року на День Святого Миколая Сергій Кузнєцов та Юрій Гриценко вперше завітали в гості до дітлахів. Ті невимовно зраділи, гості так розчулилися, що пообіцяли щороку приходити в диспансер у ролі Святого Миколая. Ось і нині діти отримали в подарунок до свята 60 солодких подарунків, за що віддячили гостей радісними усмішками! (Тетяна Апрелєва, фото автора)

Напишіть відгук