Святковий настрій

Депутати міської ради з фракції партії «Рідне місто» останні дні 2012 р. присвятили привітанням та врученню подарунків. У центрі їхньої уваги були насамперед діти-інваліди, діти-сироти, літні одинокі люди.
18 грудня депутат Галина Гладенька (партія «Рідне місто») виступила в ролі помічниці Святого Миколая. Вона відвідала сім`ї, що опікують дітей-сиріт. Малеча отримала в подарунок теплі пледи, а діти старшого віку та підлітки – сучасні накопичувачі інформації – флешки. Всім дітям також були вручені солодкі подарунки. Солодощі отримали і відвідувачі дитячо-юнацького клубу за місцем проживання «Меркурій».
Завітала Галина Гладенька й до оселі одинокої 82-річної жительки Молодіжного Лідії Стасенко. Для літньої хворої людини навіть саме спілкування – то є великий дарунок, а розповісти Лідії Лаврентіївні є про що – вона прожила довге та нелегке життя. Коли ж побачила продуктові подарунки, зі сльозами на очах вимовила: «Вас мені надіслав Святий Миколай!». Жінці вкрай потрібен зв’язок зі світом, бо телефон не працює, інвалідна коляска зламана, немає можливості вийти на подвір`я.
Колега Галини Гладенької по фракції – Олег Максак на День Святого Миколая теж виконував почесну місію. Депутат привітав зі святом та вручив солодощі 12-ом дітям – інвалідам, які мешкають на його виборчому окрузі № 4.

Залишити відповідь