Студенти пізнавали «Невідому територію»

5 жовтня громадська організація «Рідне місто» разом зі студентським профкомом Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського провела для студентів фотоквест «Невідома територія». Метою заходу було вивчення історії рідного міста, оволодіння вмінням швидкої орієнтації на місцевості та навичками роботи у команді.

У квесті взяли участь студентські команди з усіх інститутів та факультетів КрНУ: «Слідопити», «Сушки», «Кульбаби», «Ромашка», «Панчохи», «Сонечки», «Гоголь-Моголь», «Шалені кльовчики», «Квадрат Малевича». За правилами гри учасники мали відгадати загадку-завдання на знання історії Кременчука, знайти цю відповідь в місті та сфотографувати її.

Переможцем фотоквесту «Невідома територія» стала команда «Гоголь-Моголь» (факультет електроніки та комп’ютерної інженерії), яка присвятила свій тріумф улюбленому заступнику декана Сергію Санькову. Лідери отримали у подарунок чашки із зображенням архітектури старого Кременчука. Друге місце посіли «Сушки» (Інститут електромеханіки, енергозбереження та систем управління), яким дістались фотоальбоми. А третьою була команда «Слідопити» (також Інститут електромеханіки, енергозбереження та систем управління), яка отримала у подарунок солодощі. Призи переможцям вручала виконавчий директор ГО «Рідне місто» Надія Борисова. (А. Григорян, В. Забара)

Напишіть відгук