Школа молодого політика.

Депутатська фракція політичної партії «Рідне місто» Кременчуцької міської ради в черговий раз провела практичне заняття  «Школи молодого політика». Перше заняття у школі пройшло 3 березня. А  26 травня 2012 року на  занятті були присутні помічники депутатів міської та районних рад, активісти молодіжного крила партії «Рідне місто» та  Молодіжної громадської організації «Нова хвиля». На теми порядку утворення громадської організації і політичної партії з ними говорили виконавчий директор ГО «Рідне місто»  Надія Борисова  і її заступник  Володимир Метель.

Присутні із зацікавленням слухали про функції та діяльність громадської організації «Рідне місто», Кременчуцької міської організації політичної партії «Рідне місто», вивчали положення Конституції та Законів України  «Про громадські організації» і  «Про політичні партії в Україні». Слухачі практично розглянули питання утворення громадської організації, а також надали свої пропозиції як «партійці» щодо покращення екологічного стану  і працевлаштуван-ня молоді на об’єкти інфраструктури міста Кременчука . Практичне заняття пройшло у формі «оксфордських дебатів».

Як пояснив Юрій Гриценко, проект  «Школа молодого політика» розрахований до кінця поточного року, і під час занять з молоддю вивчаються питання  функціонування місцевого самоврядування, організації проведення виборів, ролі депутатів у вирішенні проблем країни та територіальної громади міста. Слухачі проекту  зможуть  практично ознайомитись, як працюють органи місцевого самоврядування, побувати на сесіях міської ради, пройти стажування у владних органах, прийняти участь у виборчій компанії.

Залишити відповідь