«Рідне місто» звітувалося

У неділю, 19 серпня, громадська організація «Рідне місто» провела звітні збори, на яких її голова Юрій Гриценко нагадав присутнім про добрі справи організації та окреслив плани на майбутнє. У мультимедійній презентації йшлося про участь організації в військово-патріотичних проектах, таких як акція «Георгієвська стрічка» до Дня Перемоги, роботу з дітьми та учнівською молоддю, проведення різноманітних спортивних змагань та екологічних акцій, традиційний проект «Ми – клас», новий проект «Мій лікар» та інше.

Юрій Гриценко відзначив найбільш активних членів організації, вручивши їм дипломи, грамоти та майки із логотипом «Рідного міста». На зібранні до лав ГО «Рідне місто» під оплески присутніх були прийняті нові члени.

«Рідне місто» об’єднало небайдужих людей. Разом ми добилися успіхів у багатьох справах. Наша організація, здобувши авторитет і довіру людей, зуміла об’єднати громадськість Кременчука та готова і надалі плідно працювати на користь його мешканців. Ми залишаємося відкритими для всіх, хто хоче зробити наше місто кращим», – підвів підсумки зібрання Юрій Гриценко.

Напишіть відгук