«Рідне місто» запрошує до співпраці

     Збільшити кількість прихильників «Рідного міста» у кожному мікрорайоні, у кожному виборчому окрузі. Таке завдання на 2013 р. лідер громадської організації та депутатської фракції партії «Рідне місто» у міській раді Юрій Гриценко ставить перед активістами та однопартійцями. 

    13 грудня 2012 року у Кременчуці відбулася щорічна звітна конференція членів міської партійної організації «Рідне місто», до участі в якій були запрошені й найбільш активні волонтери та представники однойменної громадської організації. Варто зазначити, що конференції передували звіти депутатів «Рідного міста» перед мешканцями на виборчих округах. А підсумував зроблене в 2012 р. лідер депутатської фракції у міській раді та керівник громадської організації «Рідне місто» Юрій Гриценко. Він оцінив роботу фракції й депутатів як задовільну.
— Юрію Васильовичу, чи можете Ви назвати головний здобуток в роботі депутатів міської ради від партії «Рідного міста» у 2012 році?
— Є програма, з якою ми йшли на вибори у 2010 р., є напрямки, визначені для її реалізації. Власне, на цих позиціях сьогодні і працюють депутати «Рідного міста». Крім того, варто відзначити їх конструктивну роботу в профільних депутатських комісіях. Наочний приклад: саме ініціативи наших депутатів у земельній комісії, комісії з питань охорони здоров’я дали поштовх для більш активної взаємодії депутатського корпусу і чиновників сприяли вирішенню проблемних питань. Маю на увазі організацію роботи мобільної екологічної лабораторії, визначення пріоритетів у ремонті міських лікувальних закладів тощо.
— У Верховній Раді постійно виникають якісь конфронтації, нерідко бійки. У Кременчуцькій міській раді кулаків, на щастя, жодного разу не застосували, хоча резонансні питання і траплялися. В чому секрет виваженої роботи міських обранців?
— Порушити проблему – це означає не лише виступити на сесії з гострою критикою на адресу певних посадових осіб, знівелювати їхню роботу і тим самим спровокувати негатив у відповідь. Я вважаю, депутат має запропонувати своє бачення, свою допомогу у вирішенні порушеного питання. Сьогодні саме така злагоджена робота депутатів і чиновників і створює атмосферу конструктивізму у міській раді. Простий приклад: проблемою зсуву грунту з гори в районі вул. Хорольскої активно переймалися депутати фракції «Рідне місто». Спочатку деякі колеги у міській раді та виконавчій владі сприймали це як піар, але згодом визнали, що в наших пропозиціях дійсно є сенс. Сьогодні розробляється робочий проект укріплення схилів піщаної гори, і, сподіваюсь, що в 2013 р. проблему буде вирішено.
Отже, коли депутати своєю роботою підтверджують, що працюють не задля піару, а дійсно представляють інтереси громадян, то в результаті маємо конструктивний діалог з виконавчою владою. Я вважаю, і депутатам міської ради, і керівникам міста сьогодні це вдається.
— І все ж таки, якщо виникають розбіжності, яким чином їх можна врегулювати?
— Умінням дослухатися один до одного. Міська виконавча влада і депутати сьогодні вже навчилися це робити.
Пам’ятаєте історію введення понижувального коефіцієнта при сплаті за землю 0,75 замість 0,65? На початку 2012 р. це ініціював міський голова Олег Бабаєв. Позиція депутатів з цього приводу була неоднозначною. З одного боку, збільшення плати за землю наповнить міський бюджет, з другого – вдарить по підприємцях-орендарях. Близько двох місяців обговорювалося це непросте питання, і але консенсус врешті було знайдено.
— 25 грудня депутати міської ради прийматимуть бюджет міста на 2013 р. Відомо, що в наступному році Кременчуку доведеться скрутно. На Вашу думку, які мають бути пріоритети при розподілі бюджетних грошей і від яких планів можна відмовитися?
— На звітній конференції «Рідного міста» я доповідав про цілий пакет питань, що потребують вирішення у наступному році. У цих питаннях враховані пропозиції мешканців виборчих округів депутатів «Рідного міста», всі вони викладені в офіційному запиті й направлені до міськвиконкому. Однак, щоб вирішити всі ці проблеми, не вистачить і двох міських бюджетів. Важливо все: ремонтувати дороги, дахи будинків, освітлювати вулиці, ремонтувати школи і лікарні, здійснювати благоустрій міста і його зелених зон. Дуже складно знайти баланс серед пріоритетних питань. Але, вважаю, в першу чергу треба віршувати життєвонеобхідні комунальні потреби мешканців.
— Сьогодні в Україні з’явилися нові політичні сили. У Кременчуці теж активізується політична діяльність, зокрема, запрацював благодійний фонд, що обіцяє пенсіонерам по 20 грн щомісяця, почала виходити безкоштовна газета, яку пов’язують із впливовими особами міста. Усе це означає підготовку до чергової виборчої кампанії або референдуму. За 2,5 роки відбудуться і вибори до місцевих рад. Чи планує партія «Рідне місто» взяти в них участь, і яким чином проводитиме агітацію?
— Основні задачі наших депутатів у 2013 р. – своєю роботою, відстоюванням інтересів своїх виборців залучити до партії й громадської організації «Рідне місто» якомога більше прихильників, волонтерів, котрі б впроваджували наші ініціативи на кожному підприємстві чи в установі, у кожному дворі чи будинку. Наше завдання – сформувати міцний актив кременчужан, котрі б повністю підтримували ідеї «Рідного міста» як у міській раді, так і в громадському житті. Ми обов’язково братимемо участь у наступних виборах. Тому що в рідному місті ми всерйоз і надовго.

 

ГРАФІК

проведення звітів перед виборцями депутатів

Кременчуцької міської ради фракції партії «Рідне місто»

 

№ п/п

Вибор округ

ПІБ депутата

Дата

Час

Місце і адреса проведення

1.

4

Максак Олег Іванович

12.12.2012р.

15.00

Прим. професійного ліцею ім..               А.С. Макаренка

2.

7

Юхно Кирило Олександрович

12.12.2012р.

14.00

ВПТУ №7, вул. Московська, 14

3.

14

Гриценко Юрій Васильович

03.12.2012р.

10.12.2012р.

17.00

17.00

Прим. КНВК, вул. М.Жукова, 140

Прим. РГСН, пров. Гомельський, 22

4.

15

Роженко  Олександр Анатолійович

10.12.2012р.

16.00

Прим. КНВК, вул. М.Жукова, 140

 

5.

16

Гладенька Галина Анатоліївна

10.12.2012р.

17.12.2012р.

18.00

17.30

Прим. КНВК, вул. М.Жукова, 140

Актова зала готелю «Європеський»

6.

19

Березенський Ігор Антонович

10.12.2012р.

11.00

Прим. бібліотеки біля ЗОШ №17

7.

20

Волошин Василь Васильович

08.12.2012р.

15.00

Двори будинків по вул.Тельмана

8.

23

Величко Віталій Володимирович

07.12.2012р.

18.00

ЗОШ №1, вул. Чкалова,3

З В І Т

депутатів політичної фракції «Рідне місто»    при Кременчуцькій міській раді  VІ скликання         про свою роботу перед виборцями                                                                                                       

 

м. Кременчук                                                                                  13 грудня 2012р.

                                                                     Конференц – зала  ТРК «Європа»

                                                                   м. Кременчук, вул. Леніна, 7                                 

                                                Присутні виборці – 58 чол.

    1. Головуючий на звіті  голова політичної фракції «Рідне місто» при Кременчуцькій міській раді  ГРИЦЕНКО Юрій Васильович, член постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, та дитинства.

    2. Депутати-члени фракції, присутні під час звіту:

      ГЛАДЕНЬКА Галина Анатоліївна – голова постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, та дитинства. Обрана депутатом від виборчого округу №16.

      БАЛИМ Олег Іванович – голова постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку. Обраний депутатом від виборчого списку партії «Рідне місто».

      МАКСАК Олег Іванович – заступник голови постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю. Обраний депутатом від виборчого округу №4.

      ВОЛОШИН Василь Васильович – заступник голови  постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту та ЗМІ. Обраний депутатом від виборчого округу №20.  

      БЕРЕЗЕНСЬКИЙ Ігор Антонович – секретар постійної депутатської комісії з питань  промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку. Обраний депутатом від виборчого округу №19.

      ВЕЛИЧКО Віталій Володимирович – секретар постійної депутатської комісії з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування. Обраний депутатом від виборчого округу №23.

      ГРИЦЕНКО Юрій Васильович – член постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, та дитинства. Обраний депутатом від виборчого округу №14.

      РОЖЕНКО Олександр Анатолійович – член постійної депутатської комісії з питань екології та регулювання земельних відносин. Обраний депутатом від виборчого округу №15.

      ЮХНО Кирило Олександрович – член постійної депутатської комісії з питань екології та регулювання земельних відносин. Обраний депутатом від виборчого округу №7.

      КУЗНЄЦОВ Сергій Миколайович – член постійної депутатської комісії з питань підприємницької діяльності, торгівельного обслуговування та регуляторної політики. Обраний депутатом від виборчого списку партії «Рідне місто».

      ЛИХОШВАЙ Наталія Валентинівна – член постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку. Обраний депутатом від виборчого списку партії «Рідне місто». 

      СТОЛЯР Петро Дмитрович  – член комісії з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю. Обраний депутатом від виборчого списку партії «Рідне місто».

    3. На  звіті  політичної фракції «Рідне місто» перед виборцями запрошених  фракцій не було.

    За звітний період політичною фракцією «Рідне місто» здійснено:

    1. З моменту утворення депутатської фракції «Рідне місто» при Кременчуцькій міській раді, фракція прийняла участь у 11-и засіданнях сесій Кременчуцької міської ради VІ скликання, а депутати фракції обрані у 12-ть постійних депутатських  комісій.

    За звітний період депутати фракції взяли участь у роботі робочих груп з перевірки промислових підприємств, сфери послуг, транспортного забезпечення населення, медичних установ міста, бюджетної і фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, підприємницької та іншої діяльності в місті; в семінарі з питань надання мешканцям                              м. Кременчука адміністративних послуг, згідно проекту «Прозора Україна»; подали близько  30-и пропозицій і прийняли участь у розробленні та доповненні міських програм і положень, а саме: «Загальноміська комплексна програма покращення якості утримання багатоквартирних будинків і благоустрою житлових кварталів (мікрорайонів) і прибудинкових територій багатоквартирних будинків в м. Кременчуці «Мій двір», «Міська програма гуманного регулювання чисельності бродячих тварин в м. Кременчуці», «Міська програма ремонту і утримання внутрішньо квартальних доріг в м. Кременчуці», «Міська програма «Питна вода», «Цільова міська програма по боротьбі з амброзією і іншими карантинними рослинами на території м. Кременчука», «Положення про забезпечення контролю за нормами споживання і якістю житлово-комунальних послуг з боку мешканців м. Кременчука»,  «Положення про правила проведення конкурсів по пасажирським перевозкам в м. Кременчуці», розгляді на  сесії міськради питання «Про  підсумки роботи по закріпленню земельних ділянок за парками, скверами, зеленими зонами в     м. Кременчуці».

    Проведена цільова робота щодо виконання на виборчих округах депутатів фракції «Рідне місто» міських «Правил благоустрою Кременчука», Програми будівництва дитячих майданчиків на 2009 – 2012 роки, внесені також пропозиції по  іншим регуляторним документам.

    За звітний період депутатами фракції партії «Рідне місто» запропоновано на розгляд міському голові проекти міських програм «Реконструкція, капітальний ремонт та влаштування сучасних спортивних майданчиків на 2012 – 2015 роки» і «Улаштування пам’ятних місць відомим кременчужанам і пам’ятним подіям у парках і скверах в м. Кременчуці на 2012  – 2016 роки, а також внесення в  міський проект «Сучасний двір» здійснення робіт по осучасненню при будинкової території між житловими будинками №№12,13,14,15,16,18 на кварталі 278.

    2. Депутати політичної фракції «Рідне місто» приймали участь в особистому прийомі громадян міським головою Бабаєвим О.М.

    3. Протягом звітного періоду громадською приймальною політичної фракції і під час проведення депутатських прийомів (згідно графіку прийомів виборців на 15-и громадських приймальнях), в ході зустрічей із виборцями, було організовано 662 прийоми і прийнято 2359 виборців, надано юридичних консультацій 957 особам. Вирішено звернень, заяв і скарг виборців: позитивно – 2258, частково – 55, не вирішено – 46.

    За звітний період в органи державної влади і місцевого самоврядування, організації та підприємства  депутатами фракції було надіслано 298 депутатських запитів, з них: міському голові  та його заступникам – 41, виконано – 39; структурні підрозділи міськвиконкому – 54, виконано – 51; головам районних рад міста – 9, виконано – 9;  ЖЕПи –  145, виконано – 141; інші організації та підприємства – 39, виконано – 36.

    Здійснено заходів на виконання міських програм і положень – 200, з них: «Мій двір»-98, «Питна вода» – 3, «Програма з ліквідації амброзії полинолистої на території м.Кременчука на 2011-2014рр.» – 18, «Покращення якості утримання багатоквартирних будинків і благоустрою житлових кварталів (мікрорайонів) і прибудинкових територій багатоквартирних будинків» – 36, «Охорона тваринного світу та регулювання чисельності бродячих та безпритульних тварин в м. Кременчуці на 2011-2015 рр.» – 1,  «Ремонту і встановлення нових дитячих  ігрових  майданчиків в місті Кременчуці» – 9, «Ремонту і утримання внутрішньо квартальних доріг в місті Кременчуці» -17, Положення «Про забезпечення контролю за нормами споживання і якістю житлово-комунальних послуг з боку  мешканців міста Кременчука»-14, Положення «Про правила проведення конкурсів по пасажирським перевезенням в м. Кременчуці» -2. Вчинено дії  керівниками в якості реагування на депутатські звернення (відремонтовано, усунено, припинено, здійснено тощо)- 273.

    На засіданнях політичної фракції за даний період розглянуто  305  пропозицій, звернень, заяв, скарг членів територіальних громад виборчих округів, з них: порушено депутатами перед органами  влади і організаціями з нагальних питань, актуальних для виборців – 223.

    Депутатами фракції було ініційовано  розгляд на сесіях міськради щодо виділення коштів із міського бюджету на укріплення схилів на Автокразівському бульварі, освітлення району вулиці Хорольської, змін до генерального плану м. Кременчука тощо..

    Також депутатами внесені пропозиції керівництву міста щодо розв’язання транспортної проблеми з перевозки пасажирів в м. Кременчуці, екологічної безпеки, генерального плану міста Кременчука, створення  нових паркових зон в місті.

    Запропоновані керівництву міста шляхи вирішення питання забрудненості і поганого екологічного стану річки Сухий Кагамлик. Були здійснені перевірки санітарного стану території річки, хімічні аналізи води та контроль за незаконним скидом нечистот власниками приватного сектору біля річки. За підсумками роботи спільної комісії вказаних установ було зроблено попередження власникам приватного сектору за незаконне скидання нечистот в річку.

     4. В ході звіту виборцями були висловлені зауваження  і пропозиції на адресу  влади про:

      -Кременчуцької міської ради5 (функціонування структурних підрозділів міськвиконкому, терміни розгляду дозвільних документів на будівництво, земельні ділянки, підприємництво, формування міського бюджету, виконання міських програм та Положень тощо);

     – міського  голови –  39

1. Депутат Максак О.І. – виборчий  округ № 4.

 

 1. 1.      Внутрішньо-квартальне освітлення.

Великі двори, які взагалі не освітлені:

 • Горького, 17 та Красіна, 69/15;
 • Красіна, 63/62.

Двори, які частково не освітлені:

 • 40р. Жовтня, 10;
 • 40р. Жовтня, 12/52;
 • Генерала Іринєєва, 6;
 • Красіна, 67;
 • Пролетарська, 54.
 1. 2.      Зовнішнє освітлення.

Міською програмою «СВІТЛО» на 2011р. було заплановано, але не виконано до цього часу, здійснити роботи з освітлення району вулиці Хорольської.

2011 рік

Назва вулиць

Кількість світильників

Протяжність ел.мереж (км)

Орієнтовна вартість кап.ремонту,

тис. грн.

1

пров.Солдатський

35

1,1

43,2

 

Район вулиці Хорольської

2

вул.Підгірна

13

0,4

23,0

3

вул.Скалиста

7

0,22

13,0

4

пров.Жовтневий,

пров.Бригадирський,   пров.Миргородський,  пров.Бондарський,     пров.Козачий,      пров.Фабричний,       пров.Захисний, пров.Стрілецький,        пров.Сорочинський    

 

 

 

49

 

 

 

1,46

 

 

 

88,0

5

туп.1-10 Хорольський

27

0,8

49,0

6

вул.Руднична

21

0,62

38,0

7

пров.3-й Хорольський

12

0,34

22,0

8

пров.7-й Хорольський

18

0,55

33,0

9

пров.Красний

6

0,19

11,0

 

ВСЬОГО:

199

10,08

316,40

 

 1. 3.      Приведення у відповідність мереж водопостачання та водовідвення до житлових будинків №№ 34/1, 36,38 по вул. Бетонній для передачі на баланс КП «Кременчукводоканал».

 

 1. 4.      Ремонт доріг.
 • Асфальтування доріг:
 • Ямковий ремонт:
 • Дорога між Генерала Іринєєва, 6 та Горького, 17;
 • Пров. О. Петрусенко.
 • Покриття внутрішньо-квартальної дороги та стічної каналізації в районі будинків №№ 34/1, 36, 38 по вул. Бетонній.
 • №№ 17, 28 по вул. Горького;
 • №№ 4, 6/99, 8, 9/77, 10, 12/52 по вул. 40 р. Жовтня;
 • Шевченко, 64;
 • Ремонт асфальтового покриття вимощення вул. О.Петрусенко, 9;
 • Пролетарська, 54;
 • №№40-а, 46, 48 по Сумській;
 • №№ 6, 8/19 по вул. Генерала Іринєєва;
 • №№ 61/52, 63/62, 67, 101 по вул. Красіна.
 • Уклін водовідведення асфальтного покриття перед 5-м під’їздом будинку № 13 по вул. 40 років Жовтня.
 1. 5.      Встановлення світлофора на перехресті вулиць Щорса та Хорольської.

Перехрестя вищезазначених вулиць для учасників дорожнього руху становить небезпеку. Питання необхідності встановлення світлофору піднімалося неодноразово. Через обмежене фінансування у встановленні світлофору у 2012р. відмовлено.

 1. 6.      Обладнання пандусом під’їзду №4 будинку 69/15 по вул. Красіна.

За даною адресою мешкає дитина-інвалід, яка пересувається за допомогою візку.

 1. 7.      Встановлення пристроїв примусового зниження швидкості.

Перед перехрестям вулиці Хорольської  та 7-го Хорольського тупика.

 1. 8.      Встановлення зупинки громадського транспорту в районі 1-ї міської лікарні.

По напрямку руху автобусного маршруту №18 по вулиці Гранітній в районі 1-ї міської лікарні.

 1. 9.       Ремонт козирка:
 2. 10.   Ремонт під’їздів та будинків.
  1. 11.      Ремонт покрівлі будинку № 4 по вул. 40 р. Жовтня та заміна даху підвалу
 • під’їзд № 2 по вул. Сумській, 48;
 • під’їзд № 3 та № 4 по вул. Генерала Іринєєва.
 • Ремонт під’їзду № 1 та фарбування цоколю будинку № 67 по вул. Красіна;
 • Ремонт під’їздів № 2, 3 по вул. 1905 року, 43;
 • Ремонт під’їзду № 1 по вул. Сумська, 40а;
 • Ремонт під’їзду № 1 по вул. Красіна 61/52, 1-й корпус;
 • Ремонт під’їзду № 63/62 по вул. Красіна.

Під час літньої зливи вітром зірвало стічну трубу, яка при падінні пробила дах підвалу. Під час дощів вода тепер стікає по вікнах жителів та потрапляє до підвалу.

2. Депутат Юхно К.О. – виборчий  округ № 7.

1. Ремонт дорожнього покриття

Внутрішньоквартальні проїзди:

 • Заїзд з вул. Миру та вздовж будинку №3 по вул. Миру;
 • Заїзд з вул. Московської до будинків №47, 49 по вул. Московській та вздовж будинку №7 по вул. Миру.
 • Заїзд з провул. О.Кошового та вздовж будинку №61 по вул. Київській.
 1. 2.      Встановлення світлофору у кожному напрямку на дорозі по вул. Київській (пішохідний перехід поблизу гіпермаркетів «Нова лінія» та «Fozzy».
 2. 3.      Зовнішнє утеплення стін будинку №5а по вул. Миру.
 3. 4.       Ремонт під’їздів та будинків («Житлорембудсервіс»).

 – Московська, 16 – через шви у стінах будинку потрапляє волога у квартири;

       – Ремонт під’їздів №1, №2  у будинку №77а, а також у будинку№91а по вул. Київській;

       – Ремонт під’їздів у будинку №18, №55/1 (другий під’їзд) по вул. Московській.

       – Пров. О. Кошового, 16 (третій під’їзд)

 1. 5.      Комунальна аптека у віддаленому від центру міста мікрорайоні:

      Необхідно створити комунальну аптеку у мікрорайоні «Кар’єр» (поблизу будинків №№77а, 79, 81, 91а, 97 по вул. Київській).

 

3. Депутат Гриценко Ю.В. – виборчий  округ № 14.

     1. Внесення доповнень до проекту будівництва школи-дитсадку щодо освітлення при будинкової території від зупинки громадського транспорту до житлового фонду (вздовж житлових будинків №№7а,7б,6,4,3 Квт.278), повз школу-садок і житлових будинків №№13б,13,14 на цьому кварталі і  улаштування тротуарних доріжок біля житлових будинків №№7а,7б,6  (планувалось виконання до 01.09.2012р.)

     2.   Капітальний ремонт доріг по вулицям Радянської Армії і Керченській. На даний момент дороги у занедбаному стані (в липні 2012 року проведено грейдерування та часткову підсипку дорожнього покриття вулиці Радянської Армії,  в 2011 році прогрейдеровано та підсипано частково гранвідсівом вулицю Керченську).

     3.  Капітальний ремонт в’їздів доріг на Квт. 287 між житловими будинками  №№65 і 69;   69 і 71 по проспекту 50-річчя Жовтня (за аналогією ремонту в’їзду між будинками №№39 і 51 по проспекту 50-річчя Жовтня (роботи з ремонту асфальтобетонного покриття біля житлових будинків №№65,69,71 по проспекту 50-річчя Жовтня планується провести у вересні-жовтні поточного року, за наявності коштів).

     4. Асфальтування  (ямковий ремонт) міжквартальних  доріг  на  Квт. 278, а також капітальний ремонт асфальтового покриття, обмеження руху та швидкості на окремих ділянках дороги, вздовж житлових будинків №№7а,7б,6,4,3 на кварталі (ремонт асфальтобетонного покриття проїздів Квт.278 передбачено виконати в жовтні 2012 року; у зв’язку з обмеженим фінансуванням ремонт асфальтового покриття біля будинків №№4,6,7-а,7-б Квт. 278 в 2012 році не передбачено).

     5. Капітальний ремонт підвищувальної насосної станції холодного водопостачання       ЦТП-278 на Квт.278 і встановлення насосів підвищеного тиску (через недостатність фінансування на капітальний ремонт підвищувальної насосної станції холодного водопостачання ЦТП-278 для урегулювання тиску подачі холодної води на верхні поверхи будинків Квт. 278  КП «Кременчукводоканал» проводяться роботи по заміні труб та збільшенню діаметру вводу холодного водопостачання до будинків кварталу. На 27.08.2012р. виконано заміну вводів холодної води на 5 (п’яти) будинках).

     6. Капітальний ремонт покрівель  на дахах у житлових будинках №6 і  №18 (ОСББ «Мрія») на Квт.278; а також №138 по вулиці Радянської Армії і №3-а по вулиці  Керченській (капітальний ремонт покрівель в житлових будинках кварталу 278 не передбачено).

     7. Якісне планування, грейдерування і підсипку пиляним асфальтом аварійних  доріг приватного сектору на вулицях:

     – П.Ангеліної;

     – Рокитнянської від буд. №31 до буд. №39;

     – Комінтерна від буд. №13 до буд. №39;

     – Карбишева від буд.№2 до буд. №10;

    (в липні 2012 року прогрейдеровано вулицю Карбишева; у зв’язку з обмеженим фінансуванням грейдерування та підсипка пиляним асфальтом вулиць Керченської, П.Ангеліної, Рокитнянської, Комінтерна у 2012 році не передбачено).

     8. Капітальний ремонт ліфтового обладнання і купе кабіни ліфта 3-го під’їзду житлового будинку №14 кварталу 278

     9. Термінова передача інженерних мереж водопостачання та водовідведення житлового будинку №3а  по вул. Керченській і будинку №138 по вулиці Радянської Армії на баланс  КП «Кременчукводоканал» і закладення коштів в міський бюджет для відновлення підвищувальної насосної станції для цих будинків (питання передачі на баланс КП «Кременчукводоканал» інженерних мереж водопостачання та водовідведення зазначених будинків буде вирішуватись після закінчення робіт з ремонту каналізаційних мереж будинку №3-а по вулиці Керченській, які виконуються ТОВ «ЖЕП «Перспектива» та КП «Кременчукводоканал». Термін  до 01.10.2012р.).

    10. Прокладання пішохідної доріжки від зупинки громадського транспорту «М.Жукова»  (гіпермаркет «Велмарт») до зупинки громадського транспорту «Вул. Радянської Армії» і встановлення стаціонарної зупинки (МАФ) біля  нового «карману» для громадського транспорту на зупинці громадського транспорту «Вул. Радянської Армії».

    11. Проведення капітального ремонту фундаменту  житлового будинку №18 квт. 278 в районі магазину «Дарина» (від ґрунтових і дощових вод постійно йде просадка грунту і руйнування фундаменту будинку).

    12. Здійснення огородження невеликим парканом дитячого ігрового майданчику від наїзду приватного автотранспорту біля житлових будинків №№1,2 квт.278.

    13. Встановлення  дорожніх знаків «В’їзд вантажних автомобілів заборонено» на вулиці М.Жукова і Радянської Армії з проспекту Полтавського і 59 річчя Жовтня (важкі автопоїзди розбивають дорогу і  руйнують  вібрації приватні будинки вздовж доріг).

    14. Провести відповідні ремонтні роботи щодо прокладення зливової каналізаційної системи біля житлового будинку №37 квт. 278 (каналізаційна система дощових вод не прокладена, в результаті дощові води стікають у  виритий котлован біля будинку,  може створити  підтоплення  фундаменту самого будинку і  приватних будинків).

    15. Замінити дерев’яний електричний стовп на бетонний біля приватного будинку №25 по вулиці П.Ангеліної .

    16. Розглянути питання можливості  включення нового міського маршруту маршрутних автобусів з центру до зупинки М.Жукова (розворот тролейбуса  №3а) (у ранковий час  мешканці прилеглих вулиць не можуть сісти на зупинці в маршрутний транспорт із-за його перевантаження).

    17. Провести асфальтування прибудинкової території біля 3-го під’їзду житлового будинку №4 квт.274.

    18. Провести ремонтні роботи щодо реконструкції металевої зупинки  на зупинці громадського транспорту «А.Ковальова» в напрямку центру,  для можливості сидіння людей на лавці і очікування маршрутного транспорту.

    19. Не допустити встановлення сміттєвих баків поряд із житловим будинком №35а по вулиці Радянської Армії (інвалід ЧАЕС 2-гр. Карпович В.С. (т.74-85-81) отримав в 2007р. земельну ділянку під будівництво житлового будинку та господарських будівель).

    20.  Надати зеленій зоні  по периметру поряд зі  Спасо – Преображенською церквою (біля р. Сухий Кагамлик) на кварталі 278  статусу скверу.

4. Депутат Роженко О.А. – виборчий  округ № 15.

–  Ремонт покрівель, під’їздів, підвальних приміщень, систем каналізації, водо- і теплопостачання і благоустрою прибудинкових територій в наступних житлових будинках в м. Кременчуці:

–         по вул. Ерн. Тельмана: №№ 44, 46, 48, 52, 54, 56,

–         по вул. Воїнів Інтернаціоналістів: №№ 2А, 4, 4А, 6, 6А, 8,

–         по кварталу 287: №№ 1, 14, 16;

–         по проспекту 50-річчя Жовтня: №№ 61/2, 63.

–   Здійснення ямкового ремонту асфальтового покриття міжквартальних доріг в районі вул. Ерн. Тельмана (будинки №№ 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 62, 66, 68, 68А, 70, 72); вул. Воїнів Інтернаціоналістів (будинки №№ 2А, 4, 4А, 6, 6А, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 16А, 20, 22); кварталу 287 (будинки №№ 1, 14, 16); проспекту 50-річчя Жовтня (будинки №№ 61/2, 63).

Реконструкція (будівництво) спортивних  ігрових майданчиків за адресами:

– відновити футбольний майданчик біля будинку №16а  по В.Інтернаціоналістів;

– відновити футбольний майданчик між будинками №№2а,4а,6а по В.Інтернаціоналістів;

– встановити перекладину (турнік), бруси, тренаж. для пресса:

   а) двір будинків В.Інтернаціоналістів №№ 2А, 4, 4А, 6, 6А, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 16А, 20, 22;

   б) по вул. Тельмана  у дворах будинків №№ 44, 46, 48, 52, 56, 58, 62, 66, 68, 68А, 70, 72;

   в) квт.287, у дворі будинків №№ 1, 14, 16;

   г) проспект 50-річчя Жовтня ,  у дворах будинків №№ 61/2, 63;

–  обладнати міні баскетбольні майданчики:

  а) у дворах буд В.Інтернаціоналістів, №№ 2А, 4А,6а;

  б) у дворах будинків В.Інтернаціоналістів, №№ 72-20;

  в) у  дворах будинків квартал 287, №№ 1, 14, 16;

  –     відновити спортивний майданчик:

   а) у дворах  буд. квартал 287, №№ 1, 14, 1

5. Депутат Гладенька Г.А. – виборчий  округ № 16.

Ремонт внутрішньо-квартальних доріг:

    Проведення капітального ремонту внутрішньо-квартальних доріг по вулиці  Тельмана, двори будинків №№ 38, 40, 42.

    Проведення капітального ремонту внутрішньо квартальних доріг по вулиці Г.Сталінграда двори будинків №№  1, 3, 13, 17.

    Ремонт внутрішньо квартальних доріг по віл В.Інтернаціоналістів , будинки 3 та 5.

    Прокладання пішохідної доріжки (доріжка, по якій діти йдуть до школи) район будинків №№ 5 та 7  по вул. В.Інтернаціоналістів та ДНЗ №80.

Освітлення прибудинкових територій:

    Проведення необхідного комплексу робіт для освітлення територій будинків №№ 38, 40, 42 по вул. Тельмана, будинків №№ !, 3, 9, 11 по вул.. Г Сталінграда  та будинків 45, 47, 49 по проспекту 50-річчя Жовтня.

Встановлення контейнеру для збору сміття: вул Тельмана буд . 42. (постійне утворення сміттєзвалища).

Встановлення пандусу: Пр.. 50-річчя Жовтня, 39.

Облаштування стоку стічних вод біля будинків №№ 11, 13 по вул. Г Сталінграда .

Встановлення, ремонт та заміна лавочок біля будинків №№ 1, 3, 5, 9, 13, 17 по  вул. Г Сталінграда,  В .Інтернаціоналістів №№5, 7, 55 та на дитячих майданчиках округу.

Будівництво дитячих  майданчиків  та капітальний ремонт існуючих майданчиків із заміною обладнання за адресою:  вул.Г. Сталінграда  5, 9, 11, !3, 17;   пр. 50-річччя Жовтня 41, 45, 47, 49, 39;  вул.В.Інтернаціоналістів  3, 5, 7, 55;  вул.Тельмана 38, 40;.вул. В. Інтерна-ціоналістів  №3, 5, 7 та 55.

6. Депутат  Волошин В.В.- виборчий округ №20.

Термін виконання

Адреса

Ямковий ремонт внутрішньо-квартальних доріг між  житловими будинками

2013

Проспект 50 річчя Жовтня: житлові будинки №№1/10,3,5,7,9,11,13, 17/11, 19,21,23,25,29,31

2013

Вулиця Тельмана: житлові будинки №№2,4,6,8,10,12,14,16,18,20/2, 22/1,24, 26, 28,30,32,34,36

2013

Провулок Тецівський: житлові будинки №№2,4,6,8

2013

Вулиця Карнаухова: житлові будинки №№3,4,7,9

 

7. Депутат Величко В.В. – виборчий  округ № 23.

1. Ремонт внутрішньо-квартальних доріг:  біля   житлових будинків  №35 вулиці Щорса, №29 по вулиці Цюрупи,  №84 по вулиці Чапаєва.

2. Проведення  відводу стічних вод від житлового будинку №35 по вулиці Щорса (встановлення ливнівки).

3. Прокладання асфальтного покриття по провулку Фруктовому.

4. Проведення зовнішнього освітлення по вулицям Локомотивній і Андріївській, провулкам Глінки і Переяславському.

5. Улаштування елементів дитячих ігрових майданчиків біля житлових будинків: №44 по вулиці Переяславській; №31 і №37 по вулиці Щорса; №1 по вулиці Чапаєва;  №56 по вулиці Бутиріна.

8.  Депутат Лихошвай Н.В.

    І. Складення проектно-кошторисної документації та робіт з будівництва вуличних водопрово-дів для забезпечення централізованим водопостачанням мешканців вулиць Сурикова, Саксаган-

ського, Чехова, Паризької Комуни, провулків Суворова та Південного в м. Кременчуці.

     Приблизні розрахунки обсягів та вартості будівництва вуличних водопроводів без врахування підключення абонентів:

     1. Вулиця Сурікова – водопровід діаметром 110 мм, довжиною 280 м:

– вартість проектно-кошторисної документації  – 130 тис. грн.;

– приблизна кошторисна вартість робіт – 110 тис. грн.

     2. Вулиця Саксаганського – водопровід діаметром 110 мм, довжиною 111 м:

– вартість проектно-кошторисної документації  – 6 тис. грн.;

– приблизна кошторисна вартість робіт – 40 тис. грн.

     3. Вулиця Чехова – водопровід діаметром 110 мм, довжиною 71 м:

– вартість  виготовлення  проектно-кошторисної документації  – 4 тис. грн.;

– приблизна кошторисна вартість робіт – 30 тис. грн.

     4. Вулиця  Паризької Комуни – водопровід діаметром 110 мм, довжиною 682 м:

– вартість  виготовлення  проектно-кошторисної документації  – 35 тис. грн.;

– приблизна кошторисна вартість робіт – 300 тис. грн..

    5. Провулок Суворова – вуличний  водопровід діаметром 110 мм, довжиною 250 м:

– вартість  виготовлення  проектно-кошторисної документації  – 11 тис. грн.;

– приблизна кошторисна вартість робіт – 100 тис. грн..

    6. Провулок  Південний – вуличний  водопровід діаметром 110 мм, довжиною 190 м:

– вартість  виготовлення  проектно-кошторисної документації  – 9 тис. грн.;

– приблизна кошторисна вартість робіт – 80 тис. грн.

     Загальна приблизна вартість виготовлення проектно-кошторисної документації та робіт з будівництва вуличних водопроводів вищевказаних вулиць та провулків становить 738 тис. грн.

    ІІ. Ремонт та відновлення зовнішнього освітлення по вулицям Салганній, Житлобудівній, провулку Межевому  (2-й Занасип) та частково вулиці Суворова. Орієнтована вартість робіт –300 тис.грн.).

 9. Депутат  Балим О.І.

  Роботи з реконструкції та будівництва дитячих та спортивних ігрових майданчиків.

Термін

Адреса

Бажані заходи

Дитячі майданчики

2013

Квартал 101, буд. 3

Реконструкція та додаткове обладнання  існуючого  дитячого майданчика

2013

вул. Щорса 72,72а,74

Додаткове обладнання існуючих дитячих майданчиків

2013

вул. Щорса 13/66

Реконструкція та додаткове обладнання  існуючого  дитячого майданчика

Спортивні майданчики

2013

Квартал 101, у дворі між будинками  № 1 та № 2

Встановлення баскетбольних щитів, футбольних воріт, перекладин

2013

вул. Щорса70,72,74

Реконструкція футбольного поля та будівництво спортивного майданчика

 

     – заступникам міського голови – 12;

     – структурним підрозділам міськвиконкому54;

     – головам районних рад міста – 9;

    – управляючим компаніям: «ЖРБС», «Добробут» – 145;

    – іншим  підприємствам, організаціям (установам) – 39

      Депутати Балим О.І., Столяр П.Д., Кузнєцов С.М., Лихошвай Н.В., які пройшли до  Кременчуцької міської ради за списками партії «Рідне місто», відзвітувались перед виборцями в ході проведення  звіту політичної фракції «Рідне місто» при Кременчуцькій міській раді  13 грудня 2012 року.

      5. За звітний період депутатами політичної фракції «Рідне місто» при Кременчуцькій міській раді  виконано 2359 доручень,  пов’язаних з депутатською діяльністю.

                                                  Голова  фракції______________ Ю.В. Гриценко

                                                    Члени фракції  ______________ О.І.  Максак

                                                                                      ______________ В.В. Волошин

                                                                                      ______________ К.О. Юхно

                                                                                      ______________ Г.А. Гладенька

                                                                                      ______________ І.А.  Березенський

                                                                                     ______________ О.А. Роженко

                                                                                      ______________ В.В. Величко

                                                                                     ______________ О.І.  Балим

                                                                                     ______________С.М.Кузнєцов     

                                                                                    ______________ Н.В. Лихошвай

                                                                                     ______________ П.Д. Столяр

   

Залишити відповідь