«Рідне місто» привітало вчителів

Напередодні професійного свята працівників освіти голова ГО «Рідне місто» та депутатської фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді Юрій Гриценко разом із представниками громадської організації привітав вчителів міських шкіл та передав їм солодкі подарунки.

Директору ЗОШ №31 Юрію Борисову вручають почесну грамоту від ГО «Рідне місто»

Першим привітання отримав  педагогічний колектив ЗОШ № 31, з яким громадська організація підтримує давні та дружні стосунки. Ця школа активно бере участь в усіх проектах ГО «Рідне місто», серед яких «Ми – клас!», фотоконкурс «Рідне місто очима дітей», турнір з дворового футболу тощо.

 

 

 

Вчительці початкових класів ЗОШ № 24 Олені Сірошташ – букет квітів від ГО «Рідне місто»

У школі № 24 Юрій Гриценко з особливим хвилюванням привітав усіх педагогів в особі директора школи Валерія Фофанова, а вчительку початкових класів Олену Сірошташ – особисто. Справа в тому, що про цю школу на околиці міста і про цього вчителя йшлося в листі, який незадовго до свята отримала громадська організація «Рідне місто». Лист, написаний педагогом однієї з престижних шкіл, був дуже щирим і тому не міг залишити байдужим адресата. 

– Я працюю в одній із відомих всім шкіл міста і нещодавно була свідком обговорення підсумків шкільного проекту «Ми – клас!». Соромно було слухати своїх колег, які були вражені тим, що в цьому конкурсі перемогла «якась там школа № 24». Та й про вчительку класу-переможця ніхто нічого не чув. Мені дуже приємно, що ваше журі визначило переможця конкурсу незалежно від статусу школи та прізвища директора (хоча з екрана телевізора та сторінок газет зазвичай чути тільки про одні й ті ж самі школи). Я вперше бачу, щоб вчитель початкових класів стільки робив для своїх учнів. Як же цим діткам пощастило! Думаю, що ця вчителька заслужила на букетик квітів, – йшлося в листі. – І ще – підніміть, будь ласка, престиж ЗОШ № 24. Це дуже гарна школа. Я була на семінарі в цьому навчальному закладі й одразу це відчула. Там чудовий колектив педагогів, спокійна, добра і дружня атмосфера. Вона нагадала мені школу мого дитинства.

 Вчителі школи № 1 вийшли на сцену

По-родинному тепло відзначили День вчителя у ЗОШ № 1. Вчителі школи влаштували свято… самі собі. На сцені актового залу перед педагогічним колективом школи та старшокласниками майже всі вчителі школи виступили з номерами художньої самодіяльності. Вони співали, танцювали, декламували вірші, жартували.

Директор Людмила Яшина, яка працює у школі вже понад 30 років – починала вчителем групи подовженого дня, а з 1994 р. обіймає посаду директора, дуже проникливо сказала про свій рідний колектив і місію вчителя:

– Всі, хто навчався або працював у нашій школі, до неї тягнуться. Діти з великою вдячністю приходять до нас, тому що те тепло, ту турботу, яку дарують їм вчителі, відкладається в душі та серці кожної дитини… Вчитель – від Бога, а все решта – від учителя. Тому те зерно, яке ви сієте в душах дітей, воно росте, дає нам з вами наснагу, терпіння і ту творчість, яку ми всі сьогодні побачили.

Директор школи урочисто привітала свого наставника, колишнього завідувача Крюківського районного відділу освіти Володимира Хом’яка. А голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко, вітаючи освітян зі святом, зізнався, що був вражений креативністю, сміливістю та згуртованістю вчительського колективу школи, та висловив надію на подальшу співпрацю навчального закладу з ГО «Рідне місто».

Напишіть відгук