Поїзд на честь космонавта

Депутати міськради пропонують назвати поїзд «Кременчук – Москва» на честь космонавта Олексія Леонова, що, на їхню думку, убереже потяг від скорочення. Відповідне звернення до керівництва «Укрзалізниці» було прийняте міською радою 1 листопада. Крім того, у своєму зверненні депутати просять не скасовувати інші поїзди: «Кременчук – Львів», «Кременчук – Полтава – Київ», «Кременчук – Харків» та «Кременчук – Бахмач».

Присутній на сесії нардеп О. Надоша заявив, що рух пасажирських потягів скасували не задля економії, а щоб відкрити транспортні коридори потужним промисловим групам. Він пообіцяв посприяти зустрічі міського голови з керівниками уряду та «Укрзалізниці» та допомогти у вирішенні питання щодо поновлення руху цих поїздів. А для того, щоб мати додаткові важелі впливу на «Укрзалізницю», О. Надоша запропонував відкласти рішення щодо виділення Південній залізниці земельної ділянки на Першому Занасипу. Категорично проти цього виступив депутат міської ради Олександр Роженко (фракція партії «Рідне місто»), який заявив, що ця ділянка передається для будівництва житла залізничникам станції «Кременчук» і таким рішенням депутати покарають кременчужан, а не вплинуть на керівництво «Укрзалізниці». Депутати міськради погодилися з думкою свого колеги.

Як повідомив Олександр Роженко після закінчення сесії, у нього є достовірна інформація із столичних джерел про те, що керівництво «Укрзалізниці» остаточно відмовилося від планів щодо скасування  руху поїздів «Кременчук-Москва» та «Кременчук-Київ».

Напишіть відгук