«Ми-клас!» — Учасник №5 — 11-Б клас ЗОШ №1

Велика Вітчизнчяна війна — це жахлива трагедія у житті багатьох людей, зокрема українців. З самого дитинства ми знаємо про ті страшні події 1941-1945-х років. Наші прадідусі та прабабусі, в декого навіть дідусі та бабусі, тихо плачуть гіркими сльозами згадуючи війну. Ми провели пошукову роботу, зібрали матеріали про наших дідусів, учасників Великої Вітчизняної війни та провели вечір спогадів. Також ми виготовили відео-презентацію «Пам’ятні місця Кременчука» присвячену 70-річчю з Дня визволення України.

Коли ми були маленькими, наші батьки водили нас до пам’ятників і обелісків з квітами, 9 травня кожного року. Нам розповідали про героїв, які своєю власною кров’ю відстояли наші землі для нас, своїх нащадків.

978C7124C1

Зараз ми вже дорослі, ми часто згадуємо, як тяжко прийшлося нашим пращурам на війні, як вони заради нас воювали голодні та холодні, без сім’ї та рідної хати. Ми приносимо квіти, вклоняємося до землі за їхні страждання, за їхню незламну волю та разом із своїми думками, посилаємо свою вдячність їм.
13 лютого наш клас зустрічався з головою громадської організації «Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» Фещенко Олегом Володимировичем. Він розповідав про те, як вони допомагають ветеранам нашого міста. В кінці зустрічі Олег Володимирович щиро відповів на усі наші запитання.

Ми вивчили біографію героя-підводника Семена Коваленка – командира Щ-403, пам’ятна дошка якому встановлена на будівлі нашої ЗОШ №1. Передивилися художній фільм «Командир счастливой Щуки» прототипом головного героя якого є Семен Коваленко.
Наш 11Б клас, ЗОШ №1 м. Кременчука, завжди приймає активну участь у заходах, які проводяться для наших ветеранів. Ми підготували команду та перемогли у «Іграх Патріотів», присвячених Дню захисника Вітчизни та 25 річниці з Дня заснування ветеранської організації України, які відбувалися в нашїй школі. На цьому заході ми відстояли звання патріотів нашої країни, дарували квіти присутнім ветеранам і дуже раділи їх посмішкам і словам про те, що в них є гарна зміна.

Також, ми неодноразово виступали з інсценуванням воєнних, патріотичних пісень. За активну участь у конкурсі інсценізованої пісні «Минуле в пам’яті живе», та за перемогу в номінації «Найкраще художнє втілення та композиційна єдність виступу» були нагороджені грамотою та солодким призом. Перемогли в номінації «Найкраще розкриття теми» у конкурсі «Дарунок рідному місту» (з піснею «Мой милый, если б не было войны») були нагороджені грамотою та призом ГО «Рідне місто».

Разом з вокальним тріо нашої школи, стали лауреатами «Гран-Прі» VII міського Фестевалю-конкурсу патріотичної пісні, приуроченого до 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників «Про подвиги, про доблесть, про відвагу». Нагороджені грамотою «Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» за творчу майстерність та популяризацію у молодіжному середовищі патріотичних пісень вагомий внесок у виховання підростаючого покоління, формування високої духовності кременчужан, моральної і художньо-естетичної культури, прославлення рідного краю.
З нашим класним керівником ми відвідуємо виставки і різні заходи, які влаштовуються до Дня Перемоги.

Гідно зустрічаючи 70-річчя з Дня визволення України ми, 11Б клас, хотіли б вшанувати пам’ять загиблих і ще раз, щиро подякувати тим, хто захищав нашу рідну землю. Велика Вітчизняна війна — це не тільки трагедія, це велика перемога нашого народу. Перемога, якою ми дуже пишаємося.

Напишіть відгук