“Ми-клас!” – Учасник №4 – 9-А ЗОШ № 31

Казковий світ дитинства

Дев’ять років минає, як один день. Ось не за горами останній дзвоник, і ми переступаємо поріг дитинства. Кожного року все ближче і ближче до фіналу в школі. А нам так хочеться бути ще разом, навчатися пліч-о-пліч, відчувати підтримку товариша!

Ці роки для нас є щасливими, цікавими, пізнавальними. Адже кожен день ми зустрічаємося в стінах рідної школи, за допомогою наших учителів заглиблюємося у світ знань, нелегкий, але такий потрібний.

У нашому 9-А класі більше хлопців. Вони всі гарні, розумні, талановиті. Беруть участь у різних конкурсах, міських, шкільних, класних заходах. Це справжня підтримка нашого класу, та чого так гріха таїти, ШКОЛИ! Можливо, вам здасться не скромно, але це точно.
Дівчата у нас справжні перлинки. Таких, як вони, чи й знайдете. Вони у нас красуні, розумниці, гарно навчаються, мають здібності до музики, співу, танців, прекрасні декламатори. Беруть активну участь у вирі шкільного життя.

Ми дуже хотіли розповісти кременчуцьким школярам про себе. Це дасть нам змогу знайти нових друзів, потоваришувати, запросити до себе в школу навчатися! У нас доброзичливі вчителі, затишні класи, світлі великі коридори, смачні обіди готують в столові!

А Вашій газеті ми вдячні за такий конкурс!!!

Залишити відповідь