«Ми-клас!» — Учасник №2 — 7-А ЗОШ №31.

Уже чимало відлетіло років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, здобутий найвищою ціною людських життів. Усе далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя.

Учні 7-А класу Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №31 провели ряд заходів, присвячених визволенню нашої Батьківщини від німецько-фашистських загарбників.

Це і виставка фотографій Кременчука сьогодні і в роки війни, це і збір інформації про учасників війни – захисників рідного міста, і урок – караоке, коли увесь клас виконував пісні воєнних років.

У вересні 2012 року ми запросили ветеранів Великої Вітчизняної війни. Цей день ми присвятили їм, ветеранам, та воєнній пісні, тій пісні, яка давала сили солдатам, коли вже сил не було, тій пісні, яку боялись гітлерівські кати, тій пісні, що допомогла нашим бійцям дійти до Берліна і встановити над Рейхстагом Прапор Перемоги.

У актовій залі школи були присутні учні 6 – 7 – х класів. Ветерани зі сльозами на очах співали разом з нами, а в кінці зустрічі розповіли нам про те, як дійшли до Берліна, як відбудовували Кременчук після війни.

70 років буде відзначати Кременчук з дня свого визволення, 70 років – так мало для історії, але для людини – це ціле життя. Нехай же воно, це життя, буде у всіх нас щасливим. І перш за все його заслужили ветерани, ті люди, які і вибороли, ціною життя вирвали його у ворога.

00

01

02

03

04

05

06

Напишіть відгук