Казковий світ дитинства

Другий рік  поспіль громадська організація «Рідне місто», спільно з депутатом  Кременчуцької міської ради фракції партії «Рідне місто» Галиною Гладенькою і дитячим кафе «Карлсон», при інформаційній підтримці газети «Кременчуцька Панорама» організовує заходи для дітей до Всесвітнього дня захисту дітей.

31 травня о 10.00  на майданчику дитячого кафе «Карлсон» відбулося свято для  дітей під назвою «Казковий світ дитинства». Були тут і малюнки на асфальті, й танці, і, звісно, солодкий торт!

Переддень літа, сонячна погода, солодощі та гойдалки – ось як виглядає справжнє дитяче щастя. Дітвора ще не зовсім розуміє, які саме має права  і хто її повинен захищати, але на це свято завжди чекає з нетерпінням. І щоразу з великим задоволенням перетворюється на одну дружну дитячу команду для участі в конкурсах. Цього разу діти вгадували назви музичних інструментів (на яких потім залюбки грали), танцювали українську польку, рок-н-рол, ламбаду і отримували подарунки за свою небувалу активність.

Найбільше захоплення у дітлахів викликав великий торт, який став приємним сюрпризом на завершення свята. Малеча навіть безліч назв для солодкого сюрпризу вигадала – і «Солодке літо», і «Смайлик», і «Квітучий сад».  Присутня на святі  голова постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства від фракції «Рідне місто», депутат міської ради  Галина Гладенька привітала дітей із цим чудовим днем та зізналася, що завжди хоче бачити їх усміхненими, щасливими та здоровими.

– Увага потрібна всім, – зазначив голова ГО «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради, голова фракції партії «Рідне місто»  Юрій Гриценко. – І найперше – дітям. Ми завжди з особливими почуттями організовуємо свята, як для малечі, так і для  молоді нашого рідного міста.

Напишіть відгук