Ігор Березенський: «Щоб ефективно працювати, слід мати чіткі, довгострокові плани»

Ігор Березенський став депутатом на 19 одномандатному виборчому окрузі. Входить до фракції «Рідне місто» й опікується одним із проблемних округів на Молодіжному. 

Депутат КМР фракції партії Рідне місто І.БерезенськийЗа звітний період узяв участь у діяльності робочої групи з перевірки функціонування та роботи промислових підприємств, розвитку будівництва в місті, роботи транспорту; в семінарі з питань надання мешканцям м. Кременчука адміністративних послуг, відповідно до проекту «Прозора Україна».

Подав 6 пропозицій і взяв участь у розробленні та доповненні міських програм і положень, а саме: «Загальноміська комплексна програма покращення якості утримання багатоквартирних будинків і благоустрою житлових кварталів (мікрорайонів) і прибудинкових територій багатоквартирних будинків у Кременчуці «Мій двір», «Міська програма ремонту і утримання внутрішньоквартальних доріг у м. Кременчуці», «Міська програма «Питна вода», «Цільова міська програма по боротьбі з амброзією та іншими карантинними рослинами на території м. Кременчука», «Положення про забезпечення контролю за нормами споживання і якістю житлово-комунальних послуг з боку мешканців м. Кременчука», «Положення про правила проведення конкурсів по пасажирських перевезеннях в м. Кременчуці», розгляді на сесії міськради питання «Про підсумки роботи по закріпленню земельних ділянок: за парками, скверами, зеленими зонами в м. Кременчуці».

Проведена цільова робота щодо виконання на окрузі міських «Правил благоустрою Кременчука», Програми будівництва дитячих майданчиків на 2009-2012 роки, внесені також пропозиції по інших регуляторних документах.

Протягом звітного періоду провів 48 депутатських прийомів, прийнято 238 виборців. Вирішено звернень, заяв і скарг виборців: позитивно – 227, частково – 8, не вирішено – 3.

За звітний період в органи державної влади і місцевого самоврядування, організації та підприємства було надіслано 12 депутатських запитів, із них: структурні підрозділи міськвиконкому – 5, виконано – 5; ЖЕПи – 4, виконано – 4; інші організації та підприємства – 2, виконано – 2.

На виборчому окрузі запропонував мешканцям багатоповерхівок створювати ініціативні групи з 5-10 чоловік у кожному будинку.

Тісно співпрацює з навчальними закладами, що знаходяться на території виборчого округу.

Для дітей оновив на окрузі два дитячі ігрові майданчики.

Запропонував керівництву міста шляхи вирішення питання роботи комунального транспорту та приватних перевізників, будівництва торговельно-розважальних закладів. Були здійснені перевірки роботи промислових підприємств та установ зв’язку міста. За підсумками роботи спільної комісії зазначених об’єктів були проведені відповідні організаційні заходи.

Виборцями були висловлені зауваження і пропозиції на адресу влади щодо УЖКГ міськвиконкому.

Реконструкція (будівництво), спортивного майданчика між будинками №№ 3, 5, 7, 9 на вул. Довженка.

Плани на наступний рік

«У першу чергу, слід звернути увагу на житловий комплекс міста. Більшість житлових будинків зведена 30-50 років тому, а то й більше. Із кожним днем їхній стан не покращується. Саме тому слід провести обстеження житлового комплексу, щоб розуміти, які є проблеми у кожному будинку. Це дасть змогу планувати роботи й можливість цільового виділення коштів на усунення певних проблем, – говорить Ігор Березенський. – Особливу увагу слід приділити підвальним приміщенням і чіткому розділенню й розумінню, хто й за що відповідає, бо доволі часто стикаєшся з тим, що, звертаючись до керуючих компаній, отримуєш відповідь, що вони цим не займаються.

Тож для мене дуже важливим є планування в усьому».

Прийом депутата:

Щопонеділка, з 17.00 до 19.00,в приміщенні ЗОШ №17, за адресою: вул. Карнаухова, 14.

 

Залишити відповідь