З «Рідним містом» святкуй – без перерви страйкуй!

Історія того, чому Тетянин день вважається Днем студентів, як кажуть, сягає своїм корінням глибоко в землю. Щоб не вдаватися в подробиці, скажемо просто: свята Тетяна є заступницею всіх, хто навчається, за що їй окреме спасибі. Окрім профільної святої, 25 січня дякували кременчуцькі студенти й громадській організації «Рідне місто». Адже нечасто «бідним» за визначенням студентам вдається усією тусовкою вирушити до боулінг-клубу ТРК «Європа» та добряче там покатати шари. Ще й не на голодний шлунок, а ласуючи фірмовою піцою від віртуозних поварів ТРК.

– За традицією щороку до Дня студента ми проводимо такий турнір. Для чого це робимо? Цього року ми плануємо не один молодіжний старт. І хочемо познайомитися з вами, з молодіжним активом міста. У наших найближчих планах – запустити нові проекти: школу молодого політика; підтримки кременчуцької навчальної ліги КВН; розвиток дворового футболу, хореографічний фестиваль до Дня молоді та ще багато цікавих проектів. Тож, сподіваємося, ви, молодіжний актив, будете учасниками цих починань. Я вдячний за підтримку в організації турніру Почесному громадянину міста Кременчука, Почесному Президенту  Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» Володимиру Матицину за те, що він розуміє проблеми молоді і завжди говорить, що підтримка молодих людей є одним із першочергових завдань фонду, – підкреслює голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко.

Виклик взяти участь у боулінг-турнірі серед навчальних закладів Кременчука на призи ГО «Рідне місто» прийняли: студентський профком Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського, окрему команду утворила й студентська рада цього ж університету, Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій та управління, Кременчуцьке педагогічне училище, Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету МОН України, вище професійне училище № 7.

Звісно, жодна команда вмілих боулерів не обійшлася без сильної та креативної групи підтримки. Вболівальники, дійсно, брали, чим могли: одні – гучними голосами, другі – стильним вбранням, а треті – й тим, й іншим.

На семи доріжках тривала безжальна боротьба. М’ячі один за одним летіли у кеглі. Інструктори з боулінгу тільки й встигали хапатися за серце та нагадувати студентам, що за потрапляння у «граблі» можна, у кращому випадку, дістати щигля по носі. Дві години промайнули наче 15 хвилин, останній страйк і все – час вичерпано.

Команда у жовто-блакитному вбранні під прапором Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету  імені Альфреда Нобеля, передає з рук у руки свою нагороду, адже вони – переможці і нікому не поступляться своєю першістю. Не дивно, що і кращий гравець турніру – член цієї ж команди Євген Лагутік. А от звання найсексуаль-нішого гравця, точніше, гравчині дісталося дівчині з іншої команди. Юлія Свириденко з Кременчуцького педагогічного училища вже на перших хвилинах турніру показала себе найемоційнішою боулершею, а за природну вроду і веселу вдачу була названа «Суперсексі».

А Олена Середіна, лідер Молодіжної  громадської організації «Нова хвиля»,  за активну участь у патріотичному вихованні молоді, плідну співпрацю з громадською організацією «Рідне місто» отримала грамоту від її керівника  Юрія Гриценка.

Напишіть відгук