Військовій частині – 69!

16 грудня 107-й Кременчуцький реактивний артилерійський полк відсвяткував майже ювілейну дату – 69 років з часу створення частини. Військових привітали офіцери запасу, депутати Кременчуцької міської ради від фракції “Рідне місто” – Юрій Гриценко та Сергій Кузнєцов.

Бойова історія військової частини розпочалась у грудні 1942 р. Тоді в навчальному центрі під Москвою була сформована 67-ма гаубична артилерійська бригада (ГАБр). Після війни частина змінила не одне місце розташування й побувала в Дніпропетровську, Білій Церкві, Києві. Але сьогодні вона знаходиться у Кременчуці, і цим, дійсно, можна пишатися!

У свій день народження військова частина приймала численні вітання від районної влади, колег та ветеранів. Високої бойової підготовки та впевненості у завтрашньому дні військовим бажали голова ГО «Бойове братство» Олег Фещенко та директор ТРК «Європа» (теж колишній військовий) Сергій Кузнєцов, які підкріпили свої побажання корисними подарунками. Військовослужбовців також привітав депутат міської ради, голова фракції партії «Рідне місто» Юрій Гриценко, який свого часу теж служив тут й обіймав посаду заступника командира з виховної частини.

— 69 років – це вагома дата для військової частини, – зазначив Юрій Гриценко. – Хочу побажати, щоб ваш полк більше нікуди не переїжджав і залишався в нашому місті, а кременчуцькі сім’ї відчували ваш надійний захист. Зі святом вас, гарного настрою! (Т. Апрелєва)

Напишіть відгук