У школі №31 створять Музей воїнів-інтернаціоналістів

23 лютого у Кременчуці відбувся круглий стіл за участі міської влади, депутатів фракції “Рідне місто”, ветеранів, членів ГО “Бойове братство”, представників шкіл, пошуковців. На заході йшлося про перспективи розвитку військово-патріотичного виховання у місті.

За круглим столом обговорювали проблеми, обмінювалися досвідом і висловлювали численні пропозиції та ініціативи. Так, Юрій Борисов, директор ЗОШ № 31, що розташована неподалік парку Воїнів-Інтернаціоналістів, запропонував створити на базі закладу Музей воїнів-інтернаціоналістів та учасників миротворчих місій. Ідею гаряче підтримали всі учасники зібрання.

Заступник директора школи № 8 Людмила Фещенко презентувала новий пошуково-патріотичний проект «Листи після бою». У рамках цього проекту школярі зустрічаються з ветеранами війни, працюють з архівами у пошуках фронтових листів і листів воїнів-афганців. Найцікавіші знахідки будуть передані Міській раді ветеранів та Об’єднанню ветеранів війни і військових конфліктів «Бойове братство» для подальшого випуску книги «Листи після бою…». Видання розповсюдять серед навчальних закладів з метою виховання у молоді почуття патріотизму, громадського обов’язку з захисту Батьківщини.

Голова Крюківської ради ветеранів Віра Зосім поділилася досвідом підготовки волонтерів ветеранського руху на базі Кременчуцького обласного госпіталю для інвалідів війни. Торік завдяки взаємодії ветеранської організації та медичного закладу вдалося підготувати 40 волонтерів для допомоги літнім людям вдома.

Тематичний вечір завершив святковий обід, організований за допомоги Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин. (В. Крук)

Залишити відповідь