«Рідне місто» вручило паспорти юним кременчужанам

Більшість дорослих давно забули той момент, коли отримали свій перший паспорт. Та й зазвичай це відбувалося буденно — одного дня ми приходили до паспортного столу, розписувалися у відомості – й просто його забрали. 18-ти мешканцям Автозаводського району м.Кременчука пощастило більше: вони отримали паспорти в урочистій атмосфері у приміщенні громадської організації «Рідне місто».

 DSCF1309Така важлива для 16-річних кременчужан подія відбулася 30-го січня. На урочисте вручення паспортів юні громадяни України та їх батьки прийшли трохи раніше призначеного часу: все-таки, мить хвилююча. Після привітань та побажань бути гідними громадянами своєї держави паспорти з рук голови ГО «Рідне місто» Юрія Гриценка та заступника начальника Автозаводського райвідділу управління державної міграційної служби України в Полтавській області Олени Коль нарешті потрапили до рук своїх власників. І слід додати, що паспорти ці були не звичайні, а в оригінальних обкладинках з гербом міста та зображенням Кременчука.

— Я знаю, наскільки важливо отримувати паспорт, — зазначив Юрій Гриценко. – Дуже хотілося зробити так, щоб ця мить вам запам’яталась на все життя. Тому ми вирішили не лише запросити вас усіх до цієї зали та створити в ній атмосферу свята, але й підготували невеличкий сюрприз: обкладинки для паспортів з символікою Кременчука та нашої громадської організації!

Як зазначила Олена Коль, за урочистої атмосфери паспорти у Кременчуці вручають не так вже й часто: зазвичай усе відбувається за схемою «прийшов-розписався-забрав». Тому вона подякувала голові ГО «Рідне місто» Юрію Гриценко за свято, яке він влаштував для 16-річних громадян Автозаводського району. До речі, цього дня вони відчули себе мало не зірками: їх фотографувала кореспондент газети «Кременчуцька Панорама» та запитувала про їх почуття. Наприкінці свята мати 16-річної дівчини Наталя Марченко вручила організаторам заходу букет квітів, а всі батьки висловили слова щирої подяки за такий чудовий захід!

 Урочисте вручення паспортів відбулося в рамках проекту «Я – громадянин України», який спільно реалізують ГО «Рідне місто» та Автозаводського РВ УДМС України в Полтавській області.

Мати з донькою після отримання парспорту громадянина України

Мати з донькою після отримання парспорту громадянина України

 

 

 

 

 

 

 

 

Мати 16-річної дівчини Наталя Марченко: «Коли нам запропонували отримати паспорт в офіційній урочистій атмосфері в приміщенні ГО «Рідне місто» — ми з радістю погодились. Адже це важлива подія, і так вона запам’ятається на все життя. 

Маша (дочка): «Важко щось сказати про свої почуття — ще не встигла усвідомити, що в мене вже є паспорт. Мабуть, особливі відчуття прийдуть, коли я вперше ним скористаюся».

DSCF1341

 

 

 

 

 

 

DSCF1307DSCF1302DSCF1320DSCF1316

 

 

Напишіть відгук