«Рідне місто» співпрацюватиме з молодіжними організаціями

17 січня в офісі ГО «Рідне місто» пройшла робоча нарада з лідерами студентського самоврядування Кременчука. Керівники громадської організації обговорили з молодіжними активістами напрямки співпраці та нові проекти, які можуть зацікавити кременчуцьку молодь. Зокрема, мова йшла про організацію святкування Дня студента, яке відмічається 25 січня. ГО «Рідне місто» спільно з МГО «Нова хвиля» у цей день традиційно організовують змагання з боулінгу для студентських команд 8-ми вищих навчальних закладів Кременчука в ТРК «Європа».

1111На нараді обговорювався ще один проект – «Школа молодого політика», який ГО «Рідне місто», спільно з депутатською фракцією партії «Рідне місто» у міській раді, започаткувала минулого року і має намір продовжити з наступного місяця.

– Метою школи є пошук небайдужої та ініціативної молоді, якій ми допоможемо поглибити свої знання та отримати практичні навички з окремих питань, та, у свою чергу, чомусь навчимося у студентів, краще зрозуміємо те, що хвилює сучасну молодь, – пояснив мету проекта голова ГО «Рідне міста» та керівник депутатської фракції партії в міській раді Юрій Гриценко.

Серед тем, що можуть вивчатися у школі: формування та ефективна робота органів місцевого самоврядування, бюджетних процес, прозорість та громадський контроль за діяльністю владних органів, статус та повноваження депутата місцевих рад, організація та проведення виборчої компанії, молодіжне політичне лідерство та інші. Вирішено, що тематика буде змінюватися відповідно до уподобань та потреб слухачів «Школи молодого політика».

Крім того слухачі школи зможуть подивитися, як працюють органи місцевого самоврядування, побувати на сесіях міської ради, пройти навчання на загальноукраїнських семінарах та тренінгах, які проводять партнерські організації «Рідного міста», пройти стажування в молодіжній редакції «Кременчуцької Панорами» та «Відкритого радіо».

Напишіть відгук