«Рідне місто» провело військово-спортивне свято до Дня ЗС України

Громадська організація «Рідне місто» організувала військово-спортивне свято, присвячене Дню Збройних сил України, який відмічається 6-го грудня. У змаганнях прийняли участь команди всіх військових формувань Кременчуцького гарнізону та майбутні захисники Вітчизни.

 

Команді військового ліцею, яка перемогла у змаганнях – перехідний кубок та набор м’ячів від ГО “Рідне місто”

У неділю, 2-го грудня, в спортивному комплексі Кременчуцького льотного коледжу НАУ в ході військово-спортивного свята пройшли змагання на призи ГО «Рідне місто». Перед їх початком військових спортсменів привітав депутат міської ради, голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко, який відмітив, що такі змагання напередодні Дня Збройних Сил України громадська організація проводить сьомий рік поспіль, подякував керівництву Кременчуцького льотного коледжу за допомогу в їх організації та вручив начальнику фізичної підготовки і спорту коледжу Миколі Гальченко набор м’ячів.

У змаганнях приймали участь команди двох військових частин, що дислокуються у Кременчуці – в/ч А1546 та  в/ч 3059, а також команди льотного коледжу, військового ліцею, та збірна команда Кременчуцького районного відділу ГУ МНС України в Полтавській області. А глядачами були студенти льотного коледжу та військові ліцеїсти.

Військовослужбовці та призовники завзято боролися за перемогу, змагаючись у піднятті гирі, гімнастичному триборстві, комбінованій естафеті, перетягуванні канату та настільному тенісі. У загальному заліку перше місце зайняла команда Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Друге місце виборола команда Кременчуцького льотного коледжу НАУ, і третє поділили між собою команди в/ч А1546 та  в/ч 3059.

В індивідуальному заліку в ривку гирі16 кгпереміг Андрій Білий (військовий ліцей). В гімнастичному триборстві кращим був Володимир Дорошенко (військовий ліцей), який на змаганнях поставив особистий рекорд у підйомі переворотом на турніку – 103 рази! Особисту перемогу в турнірі з настільного тенісу здобула Руслана Копичко (льотний коледж). Всі вони отримали дипломи та цінні подарунки від ГО «Рідне місто».

Переможця змагань – команду Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою нагородили перехідним кубком, дипломом та набором м’ячів, всі інші команди отримали почесні грамоти та солодкі подарунки від ГО «Рідне місто».

Віктор Крук

Голова ГО “Рідне місто” Юрій Гриценко вручає набор м’ячів льотному коледжу

 

 

За змаганням гирьовиків спостерігає ветеран війни в Афганістані, полковник запасу Євген Яцина

Змагаються гирьовики

На канаті команда в/ч А1446

Диплом вручають кращому спортсмену у гімнастичному триборстві Володимиру Дорошенко (військовий ліцей), який на змаганнях поставив особистий рекорд у підйомі переворотом на турніку – 103 рази!

Команда-переможець змагань з Кременчуцького військового ліцею

Залишити відповідь