Обрані народом

15 червня, у День медичного працівника, в Міському палаці культури вітали переможців народного рейтингу «Мій лікар». Перший у Кременчуці народний рейтинг «Мій лікар» було оголошено в березні цього року Всеукраїнським благодійним фондом «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, та громадською організацією «Рідне місто» за підтримки газети «Кременчуцька Панорама».

Кременчужанам запропонували проголосувати за лікарів, яких вони вважають найкращими. Упродовж 3-х місяців редакція отримала сотні листів на підтримку медиків. Переможців народного голосування в чотирьох номінаціях рейтингу організатори визначали з-поміж 37-ми кандидатур, запропонованих городянами. Ними стали: завідувач нейрохірургічного відділення Третьої міської лікарні Олександр Пінкін у номінації «Золоті руки» (для лікарів-хірургів), невропатолог Першої міської лікарні Ірина Піскунова у номінації «Супер-профі» (для вузьких спеціалістів), педіатр Другої дитячої поліклініки Тетяна Варванцева у номінації «Мій перший доктор» (для лікарів-педіатрів) та терапевт Першої міськлікарні Наталія Фурсова у номінації «Кращий дільничний» (для терапевтів).

Переможці народного рейтингу отримали нетбуки від ВБФ «Джерело Дніпра». Урочиста подія відбулася на сцені Міського палацу культури. 

– Для того, щоб допомагати людям, недостатньо володіти глибокими знаннями та відпрацьованими навичками. Необхідні також душевна щедрість, чуйність та благородність. Щодня ви прагнете зберегти найцінніше, що є в людини – її життя і здоров’я. Тож спасибі вам за вашу чесність і самовідданість! А незмінною нагородою за вашу працю нехай стане визнання тих, кому ви подарували радість життя – ваших пацієнтів, – зазначив у вітальній листівці Почесний Президент ВБФ «Джерело Дніпра» Володимир Матицин. З нагоди професійного свята кременчуцьких медиків вітали представники міської та районної влад, керівники міських підприємств, на сцені палацу виступали кращі колективи художньої самодіяльності.   

У свою чергу, вітаючи медпрацівників, голова громадської організації «Рідне місто»  Юрій Гриценко зазначив:

– Ми вже знаємо, який конкурс треба проводити наступного разу – для творчих колективів серед медичних працівників. Адже ті, хто вміють гарно відпочивати, так же гарно і працюють.

 

Сьогодні в лікувальних закладах міста працює 5600 медичних працівників. Серед них – близько 1 тис. лікарів та майже 3 тис. медсестер.

Напишіть відгук