Канат підкорюється завзятим

19 лютого на території 107-го реактивного артилерійського полку з нагоди Дня захисника Вітчизни пройшло спортивне свято на призи громадської організації «Рідне місто».

Такі змагання ГО «Рідне місто» спільно з командуванням в/ч А1546 проводить вже сьомий рік поспіль. У турнірі взяли участь команди двох військових частин, що дислокуються у Кременчуці – в/ч А1546 і в/ч 3059, Кременчуцького льотного коледжу НАУ та Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Відкрив захід голова ГО «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради і колишній заступник командира в/ч А1546 Юрій Гриценко.

— Спортивне свято напередодні Дня захисника Вітчизни відбувається за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, і стало вже традиційним для нашого міста. Ці змагання є одними з багатьох заходів, які наша організація проводить з метою військово-патріотичного виховання молоді Кременчука. Ми залучаємо до них як військовослужбовців, котрі сьогодні стоять на сторожі нашої Батьківщини, так і майбутніх захисників Вітчизни – призовників. Хай сьогодні переможе мужність, командний дух та витримка, – вітаючи учасників, зазначив Юрій Гриценко.

Військовослужбовці та призовники завзято боролися за перемогу, змагаючись у піднятті гирі, гімнастичному триборстві, одяганні ОЗК в складі команди і настільному тенісі. Кульмінацією свята став найбільш видовищний вид змагань – перетягування каната, де перемогу здобула команда в/ч 3059. У загальному ж заліку перемогла команда Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. На 2-му місці опинилася команда в/ч А1546, а на 3-му – команда Кременчуцького льотного коледжу НАУ.

По завершенні змагань переможці отримали кубок, почесні дипломи та солодкі призи від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра». (Фото автора)

В індивідуальному заліку відзначилися:

у піднятті гирі – Олег Гамзянов, Ігор Скрипач та Іван Дутов (всі – в/ч А1546);

у гімнастичному триборстві – Тарас Соловйов (військовий ліцей);

у настільному тенісі – Олександр Шевела (льотний коледж);

в одяганні ОЗК – команда в/ч А1546.

 

Залишити відповідь