Звіт про здійснення депутатських повноважень депутата Кременчуцької міської ради VІ скликання Величко Віталія Володимировича

    1. Депутатська діяльність здійснюється на підставі Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  від 11 липня 2002 року № 93-ІV (із змінами).

    За період обрання депутатом міської ради прийняв участь у 12 засіданнях сесій Кременчуцької міської ради VІ скликання, обраний секретарем постійної депутатської комісії з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування.

    За звітний період прийняв участь у роботі робочої групи з перевірки забезпечення законності органів правопорядку, функціонування і  розвитку місцевого самоврядування.; в семінарі з питань надання мешканцям м. Кременчука адміністративних послуг, згідно проекту «Прозора Україна»; подав  9 пропозицій і прийняв участь у розробленні та доповненні міських програм і положень, а саме: «Загальноміська комплексна програма покращення якості утримання багатоквартирних будинків і благоустрою житлових кварталів (мікрорайонів) і при будинкових територій багатоквартирних будинків в м. Кременчуці «Мій двір», «Міська програма гуманного регулювання чисельності бродячих тварин в м. Кременчуці», «Міська програма ремонту і утримання внутрішньо квартальних доріг в м. Кременчуці», «Міська програма «Питна вода», «Цільова міська програма по боротьбі з амброзією і іншими карантинними рослинами на території м. Кременчука», «Положення про забезпечення контролю за нормами споживання і якістю житлово-комунальних послуг з боку мешканців м. Кременчука»,  «Положення про правила проведення конкурсів по пасажирським перевозкам в м. Кременчуці», розгляді на  сесії міськради питання «Про  підсумки роботи по закріпленню земельних ділянок за парками, скверами, зеленими зонами в м. Кременчуці».

    Проведена цільова робота щодо виконання на окрузі міських «Правил благоустрою Кременчука», Програми будівництва дитячих майданчиків на 2009 – 2012 роки, внесені також пропозиції по іншим регуляторним документам.

    2. Приймав участь в особистому прийомі громадян міським головою Бабаєвим О.М.

    3. Протягом звітного періоду мною, під час проведення депутатських прийомів ( 1-й та 4-й понеділки місяця з 15.00 – 17.00 в приміщенні громадської організації «Рідне місто» за адресою: вул. В.Бойка,15) і в ході зустрічей із виборцями, було організовано 28 прийомів і прийнято 116 виборців на окрузі. Вирішено звернень, заяв і скарг виборців: позитивно – 107, частково – 6, не вирішено – 3.

    За період з листопада  2010р. по даний період в органи державної влади і місцевого самоврядування, організації та підприємства  мною було надіслано 28 депутатських запитів, з них: структурні підрозділи міськвиконкому – 7, виконано – 7; головам районних рад міста – 1, виконано -1;  ЖЕПи –  12, виконано – 12; інші організації та підприємства – 8, виконано – 8.

    Здійснив заходів на виконання міських програм і положень – 56, а саме:  «Мій двір» – 37; «Покращення якості утримання багатоквартирних будинків і благоустрою житлових кварталів (мікрорайонів) і при будинкових територій багатоквартирних будинків»-7; «Ремонту і встановлення нових дитячих  майданчиків в місті Кременчуці» – 5;  «Ремонту і утримання внутрішньо квартальних доріг в місті Кременчуці»-7.

      Підтримую міську владу у питанні знесення безхазяйних гаражів і МАФів і прагну, щоб з Міського саду зробили зразково-показовий парк. На окрузі вирішував в основному проблеми «комуналки»: ремонт дахів, під’їздів і внутрішньо-квартальних доріг. По зверненню мешканців дев’ятиповерхівки по Красіна, 9  і батьків дитини-інваліда змонтували відкидний пандус для інвалідних візків.

       Запропонував керівництву міста шляхи вирішення питання з перевірки забезпечення законності органів правопорядку, функціонування і  розвитку місцевого самоврядування

    4. В ході звіту виборцями були висловлені зауваження  і пропозиції на адресу  влади про      покращення надання послуг в сфері житлово-комунального господарства, будівництво спортивного майданчику  біля будинку  №29 по вул. Цюрупи і  ремонт спортивного майданчику біля будинку №27 по вул. Щорса.

    5. За звітний період виконав  116  доручень, пов’язаних з депутатською діяльністю.

 

 

 

Напишіть відгук