Звіт про здійснення депутатських повноважень депутата Кременчуцької міської ради VІ скликання Березенського Ігоря Антоновича

                                                                    

    1. Депутатська діяльність здійснюється на підставі Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  від 11 липня 2002 року № 93-ІV (із змінами).

    За період обрання депутатом міської ради прийняв участь у 12 засіданнях сесій Кременчуцької міської ради VІ скликання, обраний секретарем постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку.

    За звітний період прийняв участь у роботі робочої групи з перевірки функціонування та роботи промислових підприємств, розвитку будівництва в місті, роботи транспорту; в семінарі з питань надання мешканцям м. Кременчука адміністративних послуг, згідно проекту «Прозора Україна»; подав  11 пропозицій і прийняв участь у розробленні та доповненні міських програм і положень, а саме: «Загальноміська комплексна програма покращення якості утримання багатоквартирних будинків і благоустрою житлових кварталів (мікрорайонів) і при будинкових територій багатоквартирних будинків в м. Кременчуці «Мій двір», «Міська програма гуманного регулювання чисельності бродячих тварин в м. Кременчуці», «Міська програма ремонту і утримання внутрішньо квартальних доріг в м. Кременчуці», «Міська програма «Питна вода», «Цільова міська програма по боротьбі з амброзією і іншими карантинними рослинами на території м. Кременчука», «Положення про забезпечення контролю за нормами споживання і якістю житлово-комунальних послуг з боку мешканців м. Кременчука»,  «Положення про правила проведення конкурсів по пасажирським перевозкам в м. Кременчуці», розгляді на  сесії міськради питання «Про  підсумки роботи по закріпленню земельних ділянок за парками, скверами, зеленими зонами в м. Кременчуці».

    Проведена цільова робота щодо виконання на окрузі міських «Правил благоустрою Кременчука», Програми будівництва дитячих майданчиків на 2009 – 2012 роки, внесені також пропозиції по  іншим регуляторним документам.

    2. Участь в особистому прийомі громадян міським головою Бабаєвим О.М. приймав. 

    3. Протягом звітного періоду мною, під час проведення депутатських прийомів ( щопонеділка з 17.00 – 19.00 в приміщенні ЗОШ №17 за адресою: вул.Карнаухова,14) і в ході зустрічей із виборцями, було організовано 54 прийоми і прийнято 259 виборців на окрузі. Вирішено звернень, заяв і скарг виборців: позитивно – 254, частково – 3, не вирішено – 2.

    За період з листопада  2010р. по даний період в органи державної влади і місцевого самоврядування, організації та підприємства  мною було надіслано 18 депутатських запитів, з них: структурні підрозділи міськвиконкому – 5, виконано – 5;  ЖЕПи –  12, виконано – 12; інші організації та підприємства – 3, виконано -3.

   На виборчому окрузі запропонував мешканцям багатоповерхівок утворювати  ініціативні групи з 5-10 чоловік у кожному будинку. Тісно співпрацюю з навчальними закладами, що знаходяться на території виборчого округу. Відгукнувшись на прохання адміністрації дитсадку №55, завіз два самоскиди піску на ігрові майданчики дитячого закладу і допоміг у заміні обладнання харчоблоку дитсадка. Для дітей  встановив на окрузі три ігрові майданчики, ще два планується звести найближчим часом.

    Запропонував керівництву міста шляхи вирішення питання роботи  комунального транспорту та приватних перевізників, будівництва  торговельно-розважальних закладів. Були здійснені перевірки роботи промислових підприємств та установ зв’язку міста. За підсумками роботи спільної комісії вказаних об’єктів були проведенні відповідні організаційні заходи.

    4. В ході звіту виборцями були висловлені зауваження  і пропозиції на адресу  влади про:

      -Кременчуцької міської ради__ (функціонування структурних підрозділів міськвиконкому, терміни розгляду дозвільних документів на будівництво, земельні ділянки, підприємництво, формування міського бюджету, виконання міських програм та Положень тощо):

      – УЖКГ міськвиконкому 1:

      Реконструкція (будівництво) спортивного майданчику за адресою: між будинками №№2,4,6  та 3,5,7,9 по вул. Довженка.

    5. За звітний період постійно виконував  доручення від виборців, пов’язаних з депутатською діяльністю.

Напишіть відгук