Звіт депутатів політичної фракції “Рідне місто” при Кременчуцькій міській раді VІ скликання про свою роботу перед виборцями

         1. Головуючий на звіті  голова політичної фракції «Рідне місто» при Кременчуцькій міській раді  ГРИЦЕНКО Юрій Васильович, член постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, та дитинства.

2. Депутати-члени фракції, присутні під час звіту:

      ГЛАДЕНЬКА Галина Анатоліївна – голова постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, та дитинства. Обрана депутатом від виборчого округу №16.

      БАЛИМ Олег Іванович – голова постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку. Обраний депутатом від виборчого списку партії «Рідне місто».

      МАКСАК Олег Іванович – заступник голови постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю. Обраний депутатом від виборчого округу №4.

      ВОЛОШИН Василь Васильович – заступник голови  постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту та ЗМІ. Обраний депутатом від виборчого округу №20.  

      БЕРЕЗЕНСЬКИЙ Ігор Антонович – секретар постійної депутатської комісії з питань  промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку. Обраний депутатом від виборчого округу №19.

      ВЕЛИЧКО Віталій Володимирович – секретар постійної депутатської комісії з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування. Обраний депутатом від виборчого округу №23.

      ГРИЦЕНКО Юрій Васильович – член постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, та дитинства. Обраний депутатом від виборчого округу №14.

      РОЖЕНКО Олександр Анатолійович – член постійної депутатської комісії з питань екології та регулювання земельних відносин. Обраний депутатом від виборчого округу №15.

      ЮХНО Кирило Олександрович – член постійної депутатської комісії з питань екології та регулювання земельних відносин. Обраний депутатом від виборчого округу №7.

      КУЗНЄЦОВ Сергій Миколайович – член постійної депутатської комісії з питань підприємницької діяльності, торгівельного обслуговування та регуляторної політики. Обраний депутатом від виборчого списку партії «Рідне місто».

      ЛИХОШВАЙ Наталія Валентинівна – член постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку. Обраний депутатом від виборчого списку партії «Рідне місто». 

      СТОЛЯР Петро Дмитрович  – член комісії з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю. Обраний депутатом від виборчого списку партії «Рідне місто».

    3. На  звіті  політичної фракції «Рідне місто» перед виборцями запрошених  фракцій не було.

             За звітний період політичною фракцією «Рідне місто» здійснено:

    1. З моменту утворення депутатської фракції «Рідне місто» при Кременчуцькій міській раді, фракція прийняла участь у 12-и засіданнях сесій Кременчуцької міської ради VІ скликання, а депутати фракції обрані у 12-ть постійних депутатських  комісій.

    За звітний період депутати фракції взяли участь у роботі робочих груп з перевірки промислових підприємств, сфери послуг, транспортного забезпечення населення, медичних установ міста, бюджетної і фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, підприємницької та іншої діяльності в місті; в семінарі з питань надання мешканцям м. Кременчука адміністративних послуг, згідно проекту «Прозора Україна»; подали близько  50-и пропозицій і прийняли участь у розробленні та доповненні міських програм і положень, а саме: «Загальноміська комплексна програма покращення якості утримання багатоквартирних будинків і благоустрою житлових кварталів (мікрорайонів) і при будинкових територій багатоквартирних будинків в м. Кременчуці «Наш двір», «Міська програма гуманного регулювання чисельності бродячих тварин в м. Кременчуці», «Міська програма ремонту і утримання внутрішньо квартальних доріг в м. Кременчуці», «Міська програма «Питна вода», «цільова міська програма по боротьбі з амброзією і іншими карантинними рослинами на території м. Кременчука», «Положення про забезпечення контролю за нормами споживання і якістю житлово-комунальних послуг з боку мешканців м. Кременчука»,  «Положення про правила проведення конкурсів по пасажирським перевозкам в м. Кременчуці», розгляді на  сесії міськради питання «Про  підсумки роботи по закріпленню земельних ділянок за парками, скверами, зеленими зонами в м. Кременчуці».

    Проведена цільова робота щодо виконання на виборчих округах депутатів фракції «Рідне місто» міських «Правил благоустрою Кременчука», Програми будівництва дитячих майданчиків на 2009 – 2012 роки, внесені також пропозиції по  іншим регуляторним документам.

    2. Депутати політичної фракції «Рідне місто» приймали участь в особистому прийомі громадян міським головою Бабаєвим О.М.

    3. Протягом звітного періоду громадською приймальною політичної фракції і під час проведення депутатських прийомів (згідно графіку прийомів виборців на 15-и громадських приймальнях), в ході зустрічей із виборцями, було організовано 662 прийоми і прийнято 2961 виборців, надано юридичних консультацій 1302 особам Вирішено звернень, заяв і скарг виборців: позитивно – 2947, частково – 10, не вирішено – 4.

    За період з листопада  2010р. по даний період в органи державної влади і місцевого самоврядування, організації та підприємства  депутатами фракції було надіслано 253 депутатських запитів, з них: міському голові  та його заступникам – 45, виконано – 45; структурні підрозділи міськвиконкому – 55, виконано – 55; головам районних рад міста – 11, виконано – 11;  ЖЕПи –  145, виконано – 137; інші організації та підприємства – 34, виконано – 31.

    Здійснено заходів на виконання міських програм і положень – 200, з них: «Мій двір»-112, «Питна вода» – 7, «Програма з ліквідації амброзії полинолистої на території м.Кременчука на 2011-2014рр.» – 20, «Покращення якості утримання багатоквартирних будинків і благоустрою житлових кварталів (мікрорайонів) і при будинкових територій багатоквартирних будинків» -41, «Охорона тваринного світу та регулювання чисельності бродячих та безпритульних тварин в м. Кременчуці на 2011-2015рр.» – 2, «Ремонту і встановлення нових дитячих  майданчиків в місті Кременчуці» – 31, «Ремонту і утримання внутрішньо квартальних доріг в місті Кременчуці» -10, Положення «Про забезпечення контролю за нормами споживання і якістю житлово-комунальних послуг з боку  мешканців міста Кременчука»-18, Положення «Про правила проведення конкурсів по пасажирським перевезенням в м. Кременчуці» -3. Вчинено дії  керівниками в якості реагування на депутатські звернення (відремонтовано, усунено, припинено, здійснено тощо)- 258.

    На засіданнях політичної фракції за даний період розглянуто  325 пропозицій, звернень, заяв, скарг членів територіальних громад виборчих округів, з них: порушено депутатами перед органами і організаціями нагальних питань, актуальних для виборців – 253.

    Депутатами фракції було ініційовано  розгляд на сесії міської ради 5.07.2011р. питання реалізації в місті Кременчуці проекту «Прозора Україна» – переформувати місцеве самоврядування в місті за європейськими стандартами. А реалізацію проекту запропоновано зі створення Єдиного адміністративно-довідкового центру міськвиконкому, або «Прозорого офісу».

    Також депутатами внесені пропозиції керівництву міста щодо розв’язання транспортної проблеми з перевозки пасажирів в м. Кременчуці. Запропоновано мерії ці проблеми вирішити закупівлею нових і виїздом  великих автобусів більшої пасажиромісткості на довгих  маршрутах.

    Запропоновані керівництву міста шляхи вирішення питання забрудненості і поганого екологічного стану річки Сухий Кагамлик. Були здійснені перевірки санітарного стану території річки, хімічні аналізи води та контроль за незаконним скидом нечистот власниками приватного сектору біля річки. За підсумками роботи спільної комісії вказаних установ було зроблено попередження власникам приватного сектору за незаконне скидання нечистот в річку.

     4. В ході звіту виборцями були висловлені зауваження  і пропозиції на адресу  влади про:

      -Кременчуцької міської ради27 (функціонування структурних підрозділів міськвиконкому, терміни розгляду дозвільних документів на будівництво, земельні ділянки, підприємництво, формування міського бюджету, виконання міських програм та Положень тощо);

      – УЖКГ міськвиконкому67:

      1) влаштування тротуарів і велосипедної доріжки від зупинки Керченської до зупинки     М. Жукова вздовж проспекту 50-річчя Жовтня;

      2) ремонт дорожнього покриття вулиць Радянської Армії, Керченської, П.Ангеліної, Рокитнянської, Комінтерна, карбишева та грейдерування, профілювання і підсипка їх пиляним асфальтом;

      3) влаштування зливової каналізації від житлового будинку №2 кварталу 278;

      4) повний демонтаж подаючих  і напірних трубопроводів, існуючої обв’язки насосного обладнання, розподіл системи гарячого та холодного водопостачання, придбання 2-х додаткових насосних агрегатів для підвищення тиску і їх монтаж, а також укладення договору з ВАТ «Полтаваобленерго» на обслуговування насосного обладнання ЦТП-278;

      5) ремонт внутрішньо квартальних доріг та під’їзду до житлових будинків у квт. 274,278,287 і капітального ремонту асфальтового покриття тротуару біля будинку №5 квт.287;

      6) встановлення нового дитячого майданчику (елементів дитячого майданчику) в районі житлових будинків №3,4 квт.274 і  №№2,3,6,7б квт.278;

      7) роботи по косінню карантинних рослин в районі житлових будинків №138 по вул. Радянської Армії, вул. Керченській,3а, буд. №№ 5,23 квт. 278;

      8) обладнання «карману»  для стоянки приватних автомобілів на при будинковій території житлового будинку №13 квт.278;

      9) вирішення питання щодо часткового фінансування за рахунок держпрограм потреб ОСББ в ремонті покрівель та інженерного обладнання на виборчому окрузі №14;

     10) реконструкція  (будівництво) спортивних майданчиків між житловими будинками за адресами:

      –    біля будинку №4 квт. 274;

–         між будинками №№18 та 23  квт.278;

–         між будинками №22,22а,23,25,26  квт.278;

–         біля будинку №23 квт.287;

–         біля будинку №3а по вул. Керченській.

      11) влаштування підземного переходу поблизу зупинки громадського транспорту «Водоканал»;

      12) продовження тролейбусної  лінії від заводу коліс до кварталу 304;

      13) ремонт внутрішньо квартальних доріг біля житлових будинків №№41,49,53,55/1 по вул. Московській,  №7 по вул. Миру;

      14) встановлення додаткових електроопор для забезпечення освітлення у дворах житлових будинків №37 по вул. Московській, №61 та 63 по вул. Київській, №16 по провулку О. Кошового;

      15) реконструкцію (будівництво) спортивного майданчика поблизу будинку №3 по вул. Миру або у дворі напроти будинків №53 та №55/1 по вул. Московській (на місці безхазяйних гаражів, які потрібно прибрати). Треба визначитись залежно від містобудівної ситуації (необхідність доступу для обслуговування мереж, доступ КАТП 1628, і т.п.).

      16) встановлення огорожі навколо трубчатого колодязя поблизу житлового будинку №61 по вул. Київській;

      17) сприяння більш регулярному руху тролейбусу №13;

      18)  реконструкція (будівництво) спортивних майданчиків за адресами:

–         відновити футбольний майданчик біля будинку №16а  по В.Інтернаціоналістів;

–         відновити футбольний майданчик між будинками №№2а,4а,6а по В.Інтернаціоналістів;

–         встановити перекладину (турнік), бруси, тренаж. для пресса:

           а) двір будинків В.Інтернаціоналістів №№ 2А,4, 4А, 6, 6А, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 16А, 20, 22;

            б) по вулТельмана  у дворах будинків №№ 44, 46, 48, 52, 56, 58, 62, 66, 68, 68А, 70, 72;

            в) квартал 287, у дворі будинків №№ 1, 14, 16;

            г) проспект 50-річчя Жовтня ,  у дворах будинків №№ 61/2, 63;

     –     обладнати міні баскетбольні майданчики:

            а) у дворах будинків В.Інтернаціоналістів, №№ 2А, 4А,6а;

            б) у дворах будинків В.Інтернаціоналістів, №№ 72-20;

            в) у  дворах будинків квартал 287, №№ 1, 14, 16;

     –     відновити спортивний майданчик:

            а) у дворах  будинків квартал 287, №№ 1, 14, 16.

     19) ремонт покрівель, під’їздів підвальних приміщень, систем каналізації, водо- і теплопостачання і благоустрій прибудинкових територій в житлових будинках:

     – по вул. Е.Тельмана:№№44,46,48,52,54,56,58,62,66,68А,70,72;

    – по вул. Воїнів Інтернаціоналістів: №№2А,4,4А,6,6А,8,10,11,12,14,16,16А,20,22);      

    – по кварталу 287 : №№1,14,16;     

    – по проспекту 50-річчя Жовтня (будинки №№61/2,63).

      20) здійснення ямкового ремонту асфальтового покриття міжквартальних доріг в районі вул. Е.Тельмана  (будинки №№44,46,48,52,54,56,58,62,66,68А,70,72; вул. Воїнів Інтернаціоналістів: №№2А,4,4А,6,6А,8,10,11,12,14,16,16А,20,22);  кварталу 287 : №№1,14,16; проспекту 50-річчя Жовтня (будинки №№61/2,63).

      21) прокладання пішохідної доріжки в районі будинків по вул. В.Інтернаціоналістів №№5 і 7,  та ДНЗ №80;

      22) прокладання пішохідної доріжки до трубчатого колодязя  за адресою пр.50 років Жовтня, будинок 50 та його облаштування;

      23) ремонт внутрішньоквартальних доріг та під‘їздів до будинків №№ 38, 40 по вул. Тельмана,  будинків №№3, 5, 9, 13, 17 по вул. Героїв Сталінграду,  будинків №№ 41, 45, 47, 49,50, 55 по проспекту 50 років Жовтня;

      24) виділення приміщення, достатнього для нормальної роботи відділення зв`язку №22, розташованого за адресою вул. Героїв Сталінграду буд.№11-а;

      25) освітлення прибудинкових територій та кронування дерев для достатнього освітлення дворових територій будинків №№1, 3, 11, по вул. Героїв Сталінграду, №№ 41, 45, 47, 49, 50, 55 по проспекту 50 років Жовтня;

     26) обладнання місць для стоянки авто за адресою пр.50 років Жовтня 49, та вул. Героїв Сталінграду, 17;

     27) обладнання зупинок громадського транспорту по вул. Тельмана та В.Інтернаціоналістів на маршруті № 28;

     28) встановлення контейнеру для збору сміття в районі будинку №42 по вул. Тельмана;

     29) обладнання майданчика  для вигулу  собак та встановлення табличок з правилами вигулу собак у мікрорайоні №11;

     30) облаштування стоку води в районі буд. №№ 11 та 13 по вул. Героїв Сталінграду;

     31) будівництво пандусів та ремонт під`їздів будинку №39 по проспекту 50 років Жовтня;

     32) ремонт каналізаційних труб у підвальному приміщенні та ремонт труб із гарячою (холодною) водою у підвальному приміщенні будинків №№ 45, 47, 55 по проспекту 50 років Жовтня та Героїв Сталінграду, будинок № 13;

      33) ремонт системи опалення в під`їздах буд .№1 по вул. Героїв Сталінграду;

      34) обстеження та проведення поточного ремонту технічних поверхів 9-ти поверхових будинків, встановлення дверей та заміна вибитого скла в будинках №№ 1, 3, 5, 17 по вул. Героїв Сталінграду,  №№ 41,45,47,39,49,55 по проспекту 50 років Жовтня, №№ 5, 7 по вулиці В.Інтернаціоналістів;

     35)  обладнання спортивних майданчиків у дворах будинків №№ 3, 5, 7 по вулиці Воїнів Інтернаціоналістів;  у дворі будинків №№ 45, 47, 49, 55  по проспекту 50 років Жовтня та будинків №№5, 9, 11, 13 по вулиці Героїв Сталінграду;

     36) влаштування футбольного поля для гри у міні-футбол у дворах багатоповерхових житлових будинків за адресою: проспект 50 років Жовтня будинки №№39, 41, 47;

     37) влаштування спортивного майданчика у дворі житлового  будинку  №17 по вул. Г.Сталінграду;

     38) ремонт та вдосконалення  спортивних майданчиків за будинками № 38, 40 та 42 по вулиці Тельмана;

     39) будівництво спортивного майданчика за адресою 50 років Жовтня 55 (за будинком);

     40) укріплення схилу в районі Автокразівського бульвару та вулиці Хорольської;

     41) ремонт внутрішньо квартальних доріг біля житлових будинків №54 по вул.. Пролетарській; №№40а,46,48 по вул. Сумській; №№6,8/19 по вул. Генерала Іринєєва; №№4,6/99,8,9/77,10,12/52 по вул. 40 р. Жовтня; №№61/52, 63/62, 67, 101 по вул. Красіна; №№17,28 по вул. Горького; №64 по вул. Шевченка;  асфальтування доріг по вулиці Рудничній, Петрусенка і між будинком  №6 по вул. Г.Іринєєва та будинком  №17 по вул. Горького;

     42) приведення у відповідність до діючих технічних норм мереж водопостачання та водовідвення до житлових будинків №№34/1,36,38 по вул. Бетонній;

     43) виконання робіт з капітального ремонту системи опалення будинку №54 по вул. Пролетарській згідно з міською програмою на 2011-2015рр.;

     44) встановлення пристроїв примусового зниження швидкості перед перехрестям вулиці Хорольської та 7-го Хорольського тупика;

     45) встановлення дорожнього знаку обмеження руху біля будинку №10 по вул. 40 р. Жовтня;

     46) облаштування пандусом під’їзду №4 будинку №69/15 по вул. Красіна, де мешкає дитина-інвалід Воронько Олександр Сергійович, 1997 р.н.;

     47) ремонт покрівель 6-ти будинків на виборчому окрузі №4;

     48) будівництво та встановлення 2-х дитячих ігрових спортивних майданчиків за адресами:

– двір будинку № 61/52 по вулиці Красіна.

– двір будинку № 63/62 по вулиці Красіна,

(згідно «Міської програми утримання, капітального ремонту та влаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2009-2012 роки», але у зв’язку з недостатнім фінансуванням у 2011 році не виконано);

     49) реконструкція і встановлення нових дитячих ігрових та спортивних майданчиків за адресами КГ ЖЕП «Автозаводське»:

     – двір будинків № 4 та № 6/99 по вулиці 40 років Жовтня;.

     – двір будинків № 46 та № 48 по вулиці Сумській;

     – двір будинків № 40-а та № 40-б по вулиці Сумській;

     – двір будинку № 26 по вулиці Горького;

     – двір будинку № 28 по вулиці Горького.

     50) реконструкція спортивного майданчика у дворі будинків №17 по вул. Горького та  №69/15 по вул. Красіна в міні-стадіон;

     51) заміну 13-ти старих контейнерів для сміття на виборчому окрузі №4;

     52) розміщення знаків «Зупинка» та графіків руху маршрутного автобусу №1 в районі вулиці Хорольської;

     53) реконструкція (будівництво) спортивного майданчику за адресою:

–         між будинками №№2,4,6 та 3,5,7,9  по вул. Довженка.

     54) реконструкція (будівництво) спортивних майданчиків за адресами:

–         біля  будинку №29  по вул. Цюрупи;

–         біля будинку №27 по вул. Щорса.

     55) реконструкція (будівництво) спортивного майданчику за адресою:

–         між будинками №№10,12,14,16  по вул. Е.Тельмана.

     56) вирішення проблеми встановлення ретранслятору мобільного зв`язку біля житлових будинків та дитячого садочку в районі  вул. 60 років Жовтня, буд. № 23;

     57) благоустрій території, обладнання майданчиків для сушки білизни в районі вул. 60 років Жовтня буд. № 31, 33, 35, 37;

     58) вирішення проблеми альтернативного забезпечення питною водою (скважина) в районі вул. Щорса 70,72,74;

     59) демонтаж існуючих конструкцій та будівництво нового  дитячого ігрового майданчику               вул. 60 років Жовтня, 39/43;

     60) реконструкція та додаткове обладнання  існуючого  дитячого майданчика  вул. Київська 47 та 49/1;

     61) реконструкція та додаткове обладнання  існуючого  дитячого майданчика  в квартал 101, буд. 3;

     62) додаткове обладнання  існуючих дитячих майданчиків в районі вул. Щорса 70,72а,74;

     63) реконструкція та додаткове обладнання  існуючого  дитячого майданчика вул. Щорса 13/66;

     64) встановлення баскетбольних щитів, ремонт футбольних воріт, перекладин  в кварталі 101, у  дворі  між  житловими буд. № 1 та  3;

     65) реконструкція футбольного поля та будівництво спортивного майданчика в районі  вул. Щорса 70,72,74;

     66) реконструкція  дитячих ігрових майданчиків по вул. Мічуріна, 76 і 80.

     67)  реконструкція (будівництво) спортивних майданчиків за адресами:

–         між  будинками №19 і №21  по вул. Молодіжній;

–         між  будинками №23 по вул. Г. Сталінграду і  №48 по проспекту 50р. Жовтня;

–         біля будинку №99 по вул. Київській;

–         біля будинків №№61,63 по вул. Київській;

–         біля будинку №55 по вул. 60 р. Жовтня;

–         біля будинку №57 по вул. 60 р. Жовтня;

–         між будинками № №63,65 і 67 по вул. 60 р. Жовтня.

      – КП «Міськсвітло» – 3:

      1) реконструкції мереж зовнішнього освітлення вулиць Керченської і Радянської Армії, освітлення вулиць М. Жукова та провулку Гомельського;

      2) влаштування світлофору по вул. Київській ( з боку виїзду тролейбусу від прохідної заводу КрАЗ);

      3)  зовнішнє освітлення  в районі вулиці Хорольської та провулку Солдатського.

      5. За звітний період депутатами політичної фракції «Рідне місто» виконано 2961 доручення, пов’язане з депутатською діяльністю.

                                                                                                                                            

Напишіть відгук