Відзвітувати – справа честі

12 грудня у ВПУ №7 звітували Микола Несен (депутат обласної ради, він же директор училища) й Кирило Юхно (депутат міської ради від партії «Рідне місто»).

Микола Несен розповів, що цього року за його сприяння вдалося відновити рух автобуса «Кременчук-Канівщина» й поповнити школи міста комп’ютерними та інтерактивними комплексами за кошти обласного бюджету. Наступного року комп’ютерні комплекси отримають школи №№ 10, 11, 19, 20, 28 та 31.
Депутат міської ради від партії «Рідне місто» Кирило Юхно найважливішим у 2012 р. вважає заборону на розширення льодового палацу «Айсберг» на прибудинкову територію будинків № 79 і 79-А по вул. Київській та благоустрій означених ділянок. Також депутат вирішував питання знесення аварійних дерев, ремонту під’їздів, встановлення світлофора біля гіпермаркету «Fozzy» та демонтажу гаражів і кіосків по вул. Московській і вул. Миру тощо. Кирило Юхно зазначив, що він завжди готовий вислухати мешканців і допомогти. Прийом депутата у мікрорайоні відбувається щоп’ятниці о 17.00.
12 грудня про свою роботу звітували перед мешканцями також і депутати від «Рідного міста» у міській раді – Олег Максак та в Автозаводській райраді – Іван Максак. Зустріч проходила в професійному ліцеї ім. А.С.Макаренка. 90 депутатських звернень упродовж 2012 р. направив депутат Олег Максак до органів державної влади задля вирішення нагальних проблем мешканців. У результаті вдалося відремонтувати під’їзди, покрівлі будинків, пофарбувати дитячі майданчики, нанести дорожню розмітку та встановити дорожній знак неподалік Свято-Троїцької церкви, ліквідувати сміттєзвалище біля Міського палацу культури, висадити 32 саджанці дерев та кущів тощо. Наразі вирішуються питання облаштування зупинки біля Першої міської лікарні, 2-х дитячих майданчиків, розміщення знаків зупинки і графіків руху маршрутного автобуса № 1 в районі вул. Хорольської та багато інших питань.
Звісно, особливу увагу депутати звертали на вирішення проблем ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці. У мікрорайоні працює безоплатна юридична консультація, відкрито шахово-шашковий клуб, надано приміщення для роботи ради ветеранів, організовуються зустрічі ветеранів війни та праці з молоддю. За сприяння депутатів Олега Максака та Івана Максака для мешканців мікрорайону проходять концерти художньої самодіяльності, свята вулиць та цікаві спортивні змагання.
(Т. Апрелєва)

Залишити відповідь