Тут діти добрі й талановиті

Є у Крюкові, на вул. О. Вишні, одна дуже особлива школа – допоміжна школа-інтернат. Тут панує дружба та взаємоповага, а школярі не соромляться щодня зізнаватися викладачам у щирій любові.

— У нас випадкових людей немає, ті, кому не під силу така праця, відсіюються на старті, – говорить директор школи Тамара Тиха про педагогічний колектив. – Всі наші викладачі мають спеціальну освіту для роботи з особливими дітками, більшість вчителів з дуже великим стажем роботи.

За ті роки, що пані Тамара очолює колектив, вона навчилася з першого погляду відрізняти «наших» від «не наших». До «наших» належать ті, хто з любов’ю та розумінням підходить до дітей, вибачає слабкості, не дає розслаблятися, знаходить потрібні слова. Днями до когорти «наших» приєднались і депутати міськради від партії «Рідне місто». Юрій Гриценко та Сергій Кузнєцов познайомилися з вчителями та учнями допоміжної школи-інтернату.

Прийшли гості з купою подарунків. Нові друзі інтернату подарували всім діткам смачні солодкі подарунки і великі яскраві пазли. Увесь скарб занесли одразу до актової зали, де на гостей уже чекали діти.

— Всі ми родом із дитинства. Проте нам під подушку подарунків, на жаль, не клали. Ми ж бажаємо, щоб у вас це свято було, щоб ми могли дарувати вам подарунки, піклування, гарний настрій. Ми хочемо, щоб було яскравішим ваше дитинство, щоб на все життя у пам’яті залишалися ці незабутні моменти. Я хотів би привітати всіх вас зі святами, побажати натхнення та гарного настрою у новому році, – зазначив голова партії «Рідне місто», депутат Юрій Гриценко.

Міцного здоров’я, успішного навчання та гарної поведінки побажав усім вихованцям інтернату депутат Сергій Кузнєцов. А вчителям – натхнення та високих заробітків.

 

Напишіть відгук