Свято для всіх

Центр реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями, відкритий при ЗОШ № 12, відсвяткував Новий рік. Свято вийшло дуже тепле та насичене цікавими подіями. Поздоровити дітей прийшов депутат міської ради із фракції партії “Рідне місто” Олександр Роженко.

Нагадаємо, Центр було відкрито при школі у 2006 р. У ньому наразі навчаються 28 дітей різного віку: від першокласників до випускників. Вони не лише опановують загальноосвітні предмети, а й відвідують гуртки за інтересами «Чарівна казка», «Фарби художників», вокальну секцію та обов’язково – сучасний кабінет лікувальної фізкультури. Всі, хто працюють у Центрі, від усієї душі намагаються допомогти дітям-інвалідам адаптуватися серед своїх однолітків. І, за словами керівника Центру Олександри Кийло, є, дійсно, вагомі результати. Діти, які раніше соромилися навіть виходити з дому і спілкуватися з незнайомими людьми, сьогодні ходять до школи і навіть беруть участь у громадських заходах.

За роки існування Центр знайшов чимало друзів. Серед них – і депутат міської ради від фракції партії «Рідне місто» Олександр Роженко, у виборчому округу якого розташована школа № 12. Ще під час передвиборчої кампанії викладачі Центру звернулися до Олександра Роженка по допомогу. І відтоді, як розповідають вчителі, він завжди знаходить час поцікавитися проблемами та потребами навчального центру. Вже у січні за сприяння депутата у спортивному залі, де проходять заняття для вихованців Центру, будуть встановлені металопластикові вікна, щоб процес реабілітації відбувався у більш комфортних умовах.

А до Нового року Олександр Роженко подарував усім вихованцям фрукти та солодощі.

— Я вітаю всіх з Новим роком! Бажаю кожній дитині, а також усім батькам міцного здоров’я, добробуту, радості й удачі. Нехай ваші будинки оминає біда. Будьте щасливі у новому році, – звернувся Олександр Роженко до всіх присутніх на святковому заході. (О. Ускова)

Напишіть відгук