Свята розпочалися

У День Святого Микола депутат Кременчуцької  міської ради Галина ГЛАДЕНЬКА (фракція партії “Рідне місто”) влаштувала для маленьких мешканців Молодіжного та їх батьків свято в кафе «Карлсон» та вручила подарунки маленьким артистам, які давали концерт в актовому залі школи №31

 

Подарунки за слухняність

У День Святого Миколая в ЗОШ № 31 пройшов концерт для дітей та батьків мікрорайону.

Напередодні Дня Святого Миколая навіть найбільші бешкетники намагаються поводити себе слухняно, щоб під подушкою знайти не лозину, а солодкий подарунок. А вихованці дитячо-юнацького клубу «Меркурій» під керівництвом педагога-організатора Наталії Чіпіль разом із учнями школи № 31 навіть концерт святковий підготували! Діти танцювали, співали та просто раділи святу. А за гарні виступи та зразкову поведінку отримали солодкі подарунки від депутата Кременчуцької міської ради із фракції партії «Рідне місто» Галини Гладенької. Вона особисто привітала дітлахів зі святом та вручила їм подарунки. Загалом діти одержали понад 100 солодких презентів! (Т. Апрелєва)

Свято в «Карлсоні»

У День Святого Миколая маленькі мешканці Молодіжного завітали до кафе «Карлсон».

Готуватися до Нового року й виготовляти паперові ліхтарики, сніжинки та інші ялинкові прикраси діти почали ще з початку грудня. Разом із батьками вони приносили свої яскраві вироби на конкурс «Прикрась ялинку», який для маленьких відвідувачів організував готельний комп лекс «Європейський». Й ось настав той день, коли всі учасники зібралися на довгоочікуваному святі. У кафе на дітей чекали веселі конкурси, солодке меню, повітряні кульки та мультфільми. А ще там було багато сміху та приємних сюрпризів від доброго чарівника у червоній шубі, який завітав на свято та роздав дітям подарунки. Тож і ялинку разом з ним прикрасили, і в хороводі покружляли, і солодощами поласували. Тепер і до Нового року недалеко! (Т. Апрелєва)

Напишіть відгук