Школа молодого політика

«Рідне місто» молодіє. Депутатська фракція політичної партії «Рідне місто» Кременчуцької міської ради відкрила «Школу молодого політика». Перше заняття у школі пройшло 3 березня. На нього зібралося більше двадцяти помічників депутатів міської та районних рад, активістів молодіжного крила партії «Рідне місто» та МГО «Нова хвиля». На тему організації місцевого самоврядування з ними говорив голова депутатської фракції Юрій Гриценко.

Молодь з зацікавленням слухала про принципи місцевого самоврядування та їх закріплення у Європейській хартії місцевого самоврядування, вивчала положення Конституції та ЗУ «Про організацію місцевого самоврядування в Україні», розглядала права і обов’язки депутата місцевих рад, та можливості для участі молоді в місцевому самоврядуванні. Практичне заняття пройшло у формі «оксфордських дебатів».

Як пояснив Юрій Гриценко, цей проект розрахований до кінця поточного року, і під час занять з молоддю будуть вивчатися питання місцевого самоврядування, організації проведення виборів, ролі депутатів у вирішенні проблем країни та місцевої громади. Крім того молоді політики зможуть подивитися, як працюють органи місцевого самоврядування, побувати на сесіях міської ради, пройти стажування у владних органах, прийняти участь у виборчій компанії.

Залишити відповідь