Щоб гра була гарячою!

      31 серпня, в останній день літа, депутати Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» зробили міському футбольному клубу «Кремінь» корисний подарунок.

      Сучасні технології настільки спрощують життя, що без них вже просто не обійтись. Ось і футболістам клубу «Кремінь», які тренуються на стадіоні «Кремінь-Арена» в Міському саду, для зручності не вистачало кулера. Адже він і холодною водою забезпечить, і гарячої наллє миттєво – гріти не треба. А допомогли його придбати депутати міської ради із фракції партії «Рідне місто», котрі теж ведуть активний спосіб життя і розуміють потреби спортсменів, як ніхто інший.

— Директор футбольного клубу якось обмовився, що непогано б було мати на стадіоні кулер з питною водою, – розповідає голова фракції партії «Рідне місто» у міській раді Юрій Гриценко. – А оскільки зараз початок нового навчального року – час, коли треба починати щось нове, ми від імені депутатів «Рідного міста» вирішили зробити футболістам подарунок. Думаю, він стане їм у чудовій нагоді.

Кулер з питною водою встановили у роздягальні.

— На стадіоні «Кремінь-Арена» постійно йдуть тренування, тому такий подарунок завжди знадобиться. Це дуже зручна річ. У нас є чайники, але з кулером підігріти воду й заварити чай буде швидше – це можна зробити навіть під час перерви у тренуваннях чи матчі, – зазначає директор МФК «Кремінь» Андрій Недяк.

Напишіть відгук