«Рідне місто» відзвітувалося

15 грудня депутати міської та районних рад від політичної партії «Рідне місто» звітувалися перед кременчужанами за рік своєї роботи. Конференц-зал ТРК «Європа» був вщент заповнений виборцями, які з зацікавленням слухали депутатів.

Голова партійної фракції у Кременчуцькій міській раді та керівник Полтавської обласної організації політичної партії «Рідне місто» Юрій Гриценко розповів про роботу та ініціативи фракції, зупинившись на внеску кожного депутата у спільну працю. Він особливо відзначив зусилля депутата міської ради Олега Максака, який за рік своєї каденції вирішив стільки проблем виборчого округу, особливо району вул. Хорольської, скільки не було вирішено упродовж кількох десятиріч. Голова фракції розповів про плідну роботу на користь виборців депутатів-мажоритарників Галини Гладенької, Олександра Роженка, Кирила Юхна, Ігоря Березенського, Василя Волошина та Віталія Величка. Незважаючи на те, що депутати Наталія Лихошвай, Сергій Кузнєцов та Олег Балим були обрані до міської ради за партійними списками, вони працюють у тих виборчих округах, від яких балотувалися, так, нібито були там обрані – проводять прийоми виборців, надають допомогу тим, хто цього потребує, вирішують житлово-комунальні проблеми.

Юрій Гриценко окреслив завдання перед депутатами партії «Рідне місто» на другий рік роботи. Це розробка та реалізація програми «Мій двір – моя вулиця», вирішення питань освітлення прибудинкових територій та вулиць виборчих округів у рамках міської програми «Світло», робота над екологічними програмами, зокрема ефективна боротьба з амброзією. Наступного року депутати від «Рідного міста» будуть займатись облаштуванням дитячих та спортивних майданчиків у своїх виборчих округах, створенням безкоштовних юридичних приймалень для своїх виборців, допомогою інвалідам та встановленням пандусів у місцях їх проживання в рамках міської програми «Турбота».

Керівник обласної організації партії заявив, що депутатська фракція розробляє різні ініціативи щодо розвитку молодіжного руху, запропонує подальший розвиток у Кременчуці покриття Wi-Fi, продовжить міський турнір «Шкіряний м’яч», започаткований фракцією партії «Рідне місто» навесні цього року. Умови проведення турніру будуть змінені і наближені до умов «Євро-2012», що викличе інтерес у підлітків. Фракція також наполягатиме на втіленні у життя її ініціативи щодо створення художнього вернісажу у сквері «Жовтневий».Юрій Гриценко повідомив, що партія розглядає можливість взяти участь у парламентських виборах 2012 р., тому депутати, як і всі члени партії, кількість котрих у Кременчуці вже перевищує 1000 осіб, мають бути готовими до активної передвиборчої роботи. Остаточне рішення з цього приводу прийме центральний орган партії навесні наступного року.

Керівник фракції вручив почесні грамоти за активну життєву позицію та плідну депутатську працю Олегу Максаку, Наталії Лихошвай, Галині Гладенькій та Кирилу Юхну. Наприкінці зустрічі голова Ради ветеранів мікрорайону № 16 Лідія Тригуб висловила подяку всім депутатам від «Рідного міста» та зокрема Сергію Кузнєцову:

— Сергій Миколайович завжди допомагає Раді ветеранів нашого мікрорайону і тим ветеранам, хто до нього звертається. Ми дуже вдячні йому та всім депутатам від «Рідного міста» за їхню наполегливість, принциповість і чуйність.

Виборці одностайно визнали роботу депутатів від партії «Рідне місто» задовільною та побажали їм плідної праці на користь місцевої громади.

Довіра кременчужан

Політична партія «Рідне місто» за підсумками місцевих виборів 2010 р. посіла почесне третє місце і здобула підтримку понад 10% кременчужан. При цьому «Рідне місто» поступилося лише Партії регіонів і ВО «Батьківщина». Особливо помітною підтримка кандидатів від партії була у мажоритарних округах, де у 8-ми виборчих округах (з 30-ти) депутатами було обрано висуванців від «Рідного міста». У Кременчуцькій міській раді партійна фракція нараховує 12 депутатів з 60-ти (20%), в Автозаводській районній раді – 4, у Крюківській – 2 депутати.

 

Залишити відповідь