Корисні посилання

ООО "Псел ЛТД"

Европейский готель

«Рідне місто» провело турнір з дворового футболу

Упродовж квітня громадська організація «Рідне місто» проводила турнір з футболу «Шкіряний м’яч» серед дворових команд.

23-24 квітня на футбольному полі квт. 278 відбулась фінальна частина турніру. У півфіналі зіграли команди: «Геліус» – «Буревісник» – 3:0, та «Рудий апельсин» – «Європейська» – 2:2 (по пенальті – 2:3). За результатами фіналу кубок переможця турніру «Шкіряний м’яч» здобула команда «Геліус», яка в гострій боротьбі перемогла команду «Європейська». Основний час гри закінчився з нічийним результатом – 3:3, рахунок по пенальті – 4:3. Серед гравців команди «Геліус» кращим було визнано капітана команди Олександра Проценка, який забив не один гол у ворота суперників.

В організації футбольного турніру серед дворових команд активну участь взяли депутати міської ради Юрій Гриценко та Галина Гладенька (фракція партії «Рідне місто»), а головним суддею змагань був Петро Шувалов – депутат Крюківської райради від партії «Рідне місто».

По завершенні фінальної гри Юрій Гриценко вручив переможцю турніру – команді «Геліус», кубок ГО «Рідне місто». Команди-фіналісти отримали медалі за 1-ше та 2-ге місця і дипломи. Крім того, всі команди, що взяли участь у фінальній частині турніру, були нагороджені футбольними м’ячами.

— Це вже другий турнір з футболу серед дворових команд, який організовує ГО «Рідне місто» у Кременчуці. Він спрямований на пропаганду здорового способу життя і популяризацію футболу. Сподіваюся, що всі ті підлітки, які взяли участь у нашому турнірі, цього року будуть не лише дивитися матчі «Євро-2012» по телебаченню, а й регулярно грати у футбол тими м’ячами, які подарувало їм «Рідне місто», – заявив Юрій Гриценко.