Районні ветеранські організації відзначили 25 річний ювілей!

1 березня Автозаводська та Крюківська районні організація ветеранів війни, праці та військової служби відзначили свій 25 річний ювілей. В цей день пройшли урочисті зібрання і ветеранський актив поздоровили голови районних рад Володимир Коваленка та Андрій Коваленко, секретар міської ради Всиль Івко, голова міської ради ветеранів Віталій Сельцов, депутати та керівники підприємств міста

Автозаводська районна організація ветеранів є найчисельнішою в Полтавській області і налічує у своїх лавах 34 300 ветеранів війни, праці, та військової служби. До складу районної ветеранської організації входять 754 учасника бойових дій, 766 інвалідів війни, 3700 учасників війни, 375 вдів учасників війни, 18490 ветеранів праці, понад 9 тисяч дітей війни, майже 700 ветеранів військової служби.

Крюківська районна організація ветеранів організація об’єднує у 15 первинних організаціях майже 14 тисяч ветеранів війни, праці, дітей війни, ветеранів військової служби та інших силових структур.

Після завершення урочистих зборів, ветеранів порадували своєю майстерністю творчі колективи центру культури, спорту та дозвілля «Нафтохімік», Міського палацу культури,  Центру культури і дозвілля та ПК ім.І.Ф.Котлова.

Директор ТОВ «Панорама Кременчука», голова фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міської раді Юрій Гриценко під час вітання відмітив важливість того, що робить в районі його керівник Володимир Коваленко у справі вшанування, турботи про ветеранів та збереження історичної пам’яті. Він передав вітання від Почесного громадянина міста Кременчука Володимира Митрофановича Матицина, який теж дуже багато робить для підтримки та розвитку ветеранського руху, та заявив, що депутати від партії «Рідне місто» активно підтримують всі ініціативи Автозаводської райради, спрямовані на розвиток військово-патріотичного виховання молоді, і плідно співпрацюють в цьому з районною ветеранською організацією. Юрій Гриценко вручив грамоти та пам’ятні подарунки голові Автозаводської організації ветеранів Олексію Зубченку, та заступнику голови ради ветеранів мікрорайону №10 Бондаренко Катерині Петрівні

 

Напишіть відгук