На 5-му Хорольському тупіку з’явилися сходини

Цього тижня завершено встановлення металевих сходів на гору від 5-го Хорольського тупика до бульвару Автокразівського. На їх проектування та спорудження з міського бюджету було виділено 300 тис. грн. Наразі КП «Міськсвітло» завершує роботи по освітленню сходин.

Андрій Луцик, начальник управління капітального будівництва, яке виступало замовником цього будівництва, повідомив, що на черзі проектування робіт по укріпленню схилів та водовідведенню на кручі в районі вул.Хорольської. 18 листопада міськвиконком делегував УКБ функції замовника цих робіт

«Спеціалісти «Дніпрокомунпроекту» вважають, що старий проект корегувати недоцільно, а краще розробити новий. Він передбачатиме комплекс протизсувних та протиерозійних заходів з укріплення схилів із використанням новітніх технологій. У старому проекті було передбачено будівництво підпірної стінки, зараз схили пропонують укріплювати за допомогою нових матеріалів. На проектування виділяється близько 200 тис. грн. Завершаться проектні роботи на початку наступного року. У 2012 році плануємо розпочати і будівельні роботи по реалізації проекту», – заявив Андрій Луцик.

Нагадаємо, що вирішення проблеми укріплення схилів у районі вул.Хорольській та обладнання східців до бульвару Автокразівського упродовж всього 2011 року активно лобіював депутат міської ради від виборчого округу №4 Олег Максак (фракція партії «Рідне місто»).

«Я радий, що мої численні депутатські звернення та виступи з метою привернути уваги до проблем вул. Хорольської не виявилися марними. Разом із моїми виборцями я вдячний і депутатам міської ради, які підтримали відповідні депутатські запити, і виконавчому комітету на чолі з міським головою за виконання обіцянки до зимових холодів побудувати металеві сходи від 5-го Хорольського тупика на гору. Сподіваюсь, що у 2012 році буде зроблене і головне – виконанні роботи з укріплення схилів», –  заявив Олег Максак.

 

Напишіть відгук