Громадська рада підбила підсумки роботи за рік

28 грудня в приміщенні ГО «Рідне місто» пройшло передноворічне зібрання Громадської ради Кременчука. Голова ради Юрій Гриценко підбив підсумки роботи Громадської ради за 2011-й рік та окреслив напрямки спільної роботи на наступний рік.

Серед них – і ті, що вже стали традиційними для громадських активістів Кременчука: «Георгіївська стрічка», відстоювання інтересів ветеранів та незахищених верств населення, робота з молоддю та дітьми, продовження реалізації міських програм з будівництва дитячих майданчиків, і тих, що вперше започатковуються Громадською радою. Нові проекти передбачають проведення хореографічного фестивалю та декількох загальноміських конкурсів, торкаються боротьби з корупцією та розробки низки міських програм, зокрема програми облаштування спортивних майданчиків у мікрорайонах.

Юрій Гриценко вручив почесні грамоти голові громадської організації підприємців Кременчука «Народна Рада» Михайлу Василенку, керівнику обласної організації «Захист дітей війни» Євдокії Старушко, голові Міського товариства інвалідів Георгію Мусіятченку та громадському активісту В’ячеславу Бульбі. Завершилася зустріч новорічними привітаннями та побажаннями. (В. Крук)

Напишіть відгук