Депутати від «Рідного міста» привітали ветеранів

22 лютого, напередодні Дня захисника Вітчизни, Рада громадськості спільно з Радою ветеранів мікрорайону № 11 провела святковий захід для ветеранів війни у ЗОШ № 26. Діти привітали ветеранів піснями і танцями, а депутати міської ради від партії «Рідне місто» Василь Волошин та Ігор Березенський поздоровили ветеранів від імені депутатської фракції і вручили їм букети квітів.

Цього ж дня Рада ветеранів мікрорайону № 16 провела святковий вечір для ветеранів війни та військової служби на території в/ч 3059. Лунали пісні про війну та українські народні пісні. Літніх артистів зустрічали дружніми оплесками, а в залі панувала тепла і затишна атмосфера. Завершився тематичний вечір дружньою вечерею. Участь у заході взяв і депутат міської ради Сергій Кузнєцов (фракція партії «Рідне місто»), який щиро привітав ветеранів.

— Сергій Кузнєцов завжди допомагає нашій Раді ветеранів. Ми йому за це дуже вдячні й теж хочемо привітати його з цим святом. Адже знаємо, що він – колишній військовий, – зазначила голова Ради ветеранів мікрорайону № 16 Лідія Тригуб.

Депутати від партії «Рідне місто» Олег Максак та Кирило Юхно також допомогли радам ветеранів у своїх виборчих округах провести святкові заходи, а Юрій Гриценко, Віталій Величко, Галина Гладенька та Олександр Роженко привітали ветеранів війни, які проживають на території їхніх виборчих округів, вітальними листівками та вручили їм продуктові набори. (В. Крук)

Залишити відповідь