Депутати «Рідного міста» поздоровили ветеранів.

 Напередодні Дня Перемоги депутати міської ради із фракції партії «Рідне місто»  багато зустрічалися з ветеранами Великої Вітчизняної війни в ході святкових заходів та відвідуючи їх у домівках на своїх виборчих округах.  В ході спілкування з ветеранами, під час вшанування, висловлювалися слова подяка за їх ратний подвиг, мужність, відбудовану країну та побажання довгих років життя, щастя та бадьорості. Депутати відвідали всіх ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають на їх виборчих округах. Близько 80-ти ветеранам були вручені святкові продуктові набори.

«Це насамперед наша шана тим, хто у грізні роки війни захищав нашу Батьківщину, забезпечив нам мирне життя, і хоч невелика, але від щирого серця допомога їм напередодні великого свята», – зазначив голова фракції партії “Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді Юрій Гриценко.

Депутат Олег Балим завітав до полковника у відставці Сергія Артемовича Меченова 7 травня, щоби особисто висловити слова поваги, поздоровити та передати невеликий подарунок. Військовий льотчик Сергій Меченов з 1942 року воював у складі бомбардувального полку, який одного часу прикривала французька ескадрилья «Нормандія-Неман». Тричі його літак збивали, був важко поранений, але вижив і зустрів Перемогу на підступах до Кенігсберга. В армії прослужив 36 років. Закінчив службу командиром полку військових бомбардувальників, які були озброєнні атомними бомбами. Наразі хоче написати книгу про воєнні роки під назвою: «Війна: розбір польотів». Матеріал для книги надиктував на диктофон.

«Наш полк за роки війни втратив 50 бомбардувальників ПЕ-2. Загинуло 115 льотчиків, з них 6 командирів ескадрилій. Мені просто пощастило, що залишився у живих», – розповів під час зустрічі льотчик-ветеран.

Депутат Галина Гладенька особисто привітала всіх ветеранів війни в їх домівках 5 травня. Вона щиро подякувала кожного за мужність, привітала зі святом Перемоги та вручила продуктові набори. Найстаршому ветерану війни, що проживає на її виборчому окрузі – Анастасії Тимофіївні Єременко 7 квітня виповнилося 99 років.

Депутат Олександр Роженко привітав учасника бойових дій у Великій Вітчизняній війні Надію Василівну Попову, яка проживає на його виборчому окрузі за адресою: вул. В.Інтернаціоналістів, 16, кв.57

Залишити відповідь